Everton – Chelsea 1:2 (kon.) | QPR – Liverpool 0:3 (kon.)
0:3 (0:3)
Liverpool FC
Nedeľa 30.12.2012, 17:00Anglická Premier League

Touto cestou vám prajem pekný vstup do nového roku v menej celej redakcie onlajnov, dúfame že naše služby využije aj v novom roku, na teraz sa s vami lúči Tomáš Batiz, pekný zvyšok večera. (18:53:03)

Skončil sa zápas najvyššej anglickej ligy medzi Queens Park Rangers a Liverpoolom výsledkom 0:3, o všetkom sa rozhodlo už v prvom polčase, keď sa dvoma gólmi presadil Suarez, do polčasovej prestávky ešte zvyšoval na 0:3 Agger.

90+3
    Posledné sekundy zápasu, na vlastnej polovici kombinujú hráči Liverpoolu, ktorí to zrejme udržia do víťazného konca.

90+2
    Suarez hľadal ešte v 16-tke svojho spoluhráča Gerrarda, ten už už išiel do zakončenia, ale v poslednej chvíle zasiahol obranca a odkopol.

90+1
    Odkop od brány hostí, zápas sa už iba dohráva...

90
    Rozhodca nastavuje ešte tri minúty.

90
    V závere stretnutia prichádza aj žltá karta, za predchádzajúci faul ju vidí Fabio.

90
    Tak to vyzerá, že samotný záver zápasu sa nám trošku odloží, Sterling ostáva po faule ležať na trávniku.

89
    Posledné sekundy zápasu, čakáme na nastavený čas.

88
    Liverpool v závere stretnutia postupuje do útoku, prvá útočná akcia končí na obrancoch, následne pri lopte hráči hostí.

87
    Striedanie v tíme domácich, na ihrisku nastupuje Carragher, odchádza Allen.

86
    Lopta sa opäť dostala k bráne hostí, vyzerá to tak že tento zápas sa iba dohrá, Reina rozohráva na najbližšieho obrancu.

84
    O pohľadnú kombináciu sa postarali teraz hostia, tí však to nezavŕšili dostrelom na bránu, po chvíli sa k lopte dostali opäť hostia, ktorí teraz čakajú na rozohrávku priameho kopu, po tom čo sa faulom previnil Fabio.

83
    Po priamom kope zasahuje Reina, dobrý zákrok tohto brankára, ktorý si pokryl pravú tyč a loptu stiahol do svojho náručia.

82
    Žltá karta aj v tíme hostí, Lucas trošku stiahol hráča, nasleduje priamy kop.

81
    Liverpool kombinuje na polovici súpera, zatiaľ to nie je na dostrel brány.

80
    Striedanie v tíme Queens, na ihrisko prichádza Fabio, nastupuje Wright-Phillips.

79
    Liverpool už iba dohráva tento zápas, prihrávka z pravej strany skončila u brankára, ktorý následnou prihrávkou našiel svojho spoluhráča.