Everton – Chelsea 1:2 (kon.) | QPR – Liverpool 0:3 (kon.)
Everton FC
1:2 (1:1)
Chelsea FC
Nedeľa 30.12.2012, 14:30 • Goodison Park • Anglická Premier League

Chelsea postupne preberala taktovku a v druhom polčase, aj keď spočiatku mala hluché minúty, podobne ako Everton. Po stupňujúcom sa tlaku však udrel kvôli zmätkom v obrane voľný Lampard a upravil skóre na 1:2. Na druhej strane Turnbull veľa situácií riešiť nemusel a aj preto si tri body z dnešného dňa do Londýna odnáša Chelsea. Z pre mňa posledného online prenosu v roku 2012 sa s Vami lúčim a prajem úspešného vykročenie do toho nasledujúceho. Teším sa na ďalšie zápasy, lúči sa s Vami Ľubomír Hudačko. (16:25:23)

90+5
    Lopta je ďaleko od brány hostí, vhadzuje Cole.

90+5
    Už aj nadstavený čas sa naplnil, Webb o chvíľu zápas ukončí.

90+4
    Center do vápna sa dostal k Jelavičovi, ale ten v šanci poslal len slabú strelu a Turnbull tak v strede brány loptu poľahky skrotil.

90+3
    Pri lopte Moyesovci a skúšajú v poslednej minúte čosi so stavom vymyslieť.

90+3
    Zúfalý tlak domácich neprichádza, no stále je ešte všetko otvorené.

90+2
    Hostia držia loptu na kopačkách ďaleko od brány Turnbulla a to im hrá do karát.

90+1
    Chelsea mala brejk, Torres bol v jasnej šanci pred Howardom, ale v poslednej chvíli mu do strely skočil Distin a odvrátil na roh. Španiel to ale mohol riešiť rozumnejšie.

90+1
    Nadstavujú sa 4 minúty.

90
    Lampard takmer zaváhal, resp. fauloval Osmana pred vápnom, no Webb nepíska.

89
    Karamelky už hrajú vabank, no obrana hostí je dnes až na malý spánok na začiatku zápasu nepriepustná.