Fínsko U20 – Česko U20 1:3 (kon.) | Kanada U20 – Slovensko U20 6:3 (kon.) | Švédsko U20 – Švajčiarsko U20 3:2 (po s.n.)
Rusko U20 – USA U20 2:1 (kon.)
Kanada U20
6:3 (0:2, 4:1, 2:0)
Slovensko U20
Piatok 28.12.2012, 10:35 • Ufa Aréna, Ufa (Rusko) • Majstrovstvá sveta do 20 rokov

53:04
    Slováci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty za seknutie nášho brankára si na trestnú lavicu odchádza sadnúť Kanaďan Ritchie.

49:30
    Slováci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty za podrazenie si na trestnú lavicu odchádza sadnúť Strome.

35:09
    Kanaďania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty za krosček si odchádza sadnúť mladý Martin Réway.

31:18
    Kanaďania si zahrajú v početnej výhode o dvoch hráčov. Na trestnú lavicu si sadne Buri, ktorý nám predviedol nedovolené bránenie.

31:00
    Daňo momentálne prekombinoval svoje útočné snahy a seknutím odstavil brániaceho Kanaďana, ktorému vyhodil hokejku z rúk.

29:48
    Slováci si zahrajú v početnej výhode o dvoch mužov. Na dve minúty za podrazenie si na trestnú lavicu odchádza sadnúť Strome.

26:21
    Kanaďan Anthony Camara to opäť prehnal. Za napadnutie na oblasť hlavy a krku odchádza do šatní aj Camara. Zinkasoval trest päť minút plus do konca zápasu.

13:39
    Kanaďan J C Lipon zinkasoval za napadnutie na oblasť hlavy a krku dôrazný trest. Päť minút plus do konca zápasu.

10:51
    Kanaďania si zahrajú v početnej výhode. Za faul kolenom si dve minúty na trestnej lavici odsedí Branislav Rapáč.

08:28
    Slováci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si na trestnú lavicu odchádza sadnúť McNeill, ktorý sa previnil nedovoleným držaním.

04:56
    Kanaďania si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty za nedovolené bránenie si na trestnú lavicu odchádza sadnúť Tomáš Mikúš.

Góly a asistencie: 23. Strome (Drouin, Rielly), 32. Rielly (Scheifele, Nugent-Hopkins), 36. Rattie (Ouellet, Rielly), 40. Scheifele (Ouellet, Reinhart), 44. Nugent-Hopkins (Huberdeau), 48. Strome (Wotherspoon) - 3. Daňo (Matis, Mikúš), 16. Mikúš (Réway, Daňo), 31. Daňo (Bagin)

Kanada U20: Subban (Binnington) - Harrington ("A"), Hamilton - Ouellet, Reinhart - Rielly, Wotherspoon - Murphy - Nugent-Hopkins ("C"), Huberdeau ("A"), Scheifele - Strome, Ritchie, Drouin - Lipon, Danault, McNeill - Rattie, Camara, MacKinnon.
    Tréner: Stephen Spott.

Slovensko U20: Nagy (Romančík) - Čerešňák, Nechala ("A") - Rusina, Bagin - Luža, Korím ("C") - Bajaník, Buri - Mikúš ("A"), Daňo, Matis - Richard Mráz, Bíreš, Bruno Mráz - Kolena, Uhrík, Réway - Hudec, Rapáč, Fujerík.
    Tréner: Ernest Bokroš.

Rozhodca: Pavel Hodek (CZE), Jari Levonen (FIN) - Tobias Haster (SWE), Raivis Jucers (LAT)