HC MIKRON Nové Zámky
1:6 (0:2, 1:3, 0:1)
DVTK Miškovec
Piatok 28.12.2012, 18:00MOL liga

Máme za sebou duel MOL ligy, v ktorom si lepšie počínali hostia z Miškolcu a zvíťazili nad Novými Zámkami vysoko 6:1. Za Zámky nedohrali duel 3 hráči, plus tréner. Za všetko hovorí počet trestných minút, ktorý sa zastavil n čísle 100. Ja Vám ďakuje za pozornosť, prajem pekný zvyšok dňa. (20:57:12)

60:00

59:51
    Pár sekúnd pred koncom to skúšal ešte Dobrý, ale puk končí na bránkovej čiare.

59:05
    Zámky hrajú presilovku v celku dobre, držia sa u súpera v tretine. Prvá strela prišla takmer až po minúte z hokejky Štefanku a aj to bola zlokovaná.

58:15
    Domáci majú možnosť ešte znížiť, na trestnú lavicu za nedovolené bránenie odchádza na trestnú lavicu Cowan.

58:00
    Začali sa posledné 2 minúty stretnutia.

56:55
    Sám na Gyenesa sa rútil Ružička, ale nepresne zakončil, stav tak je nezmenený.

56:04
    Sucharda sa teraz zahral s nervami domácich fanúšikov a dva krát poriadne zavaril svojej obrane. Jeho chyby ale neboli potrestané.

54:48
    Na druhej strane pokus o rýchle vysunutie Miskolcziho, je z toho iba zakázané uvoľnenie.

53:59
    Domáci to skúšali po ľavej strane, puk ťahal Varga, ale skončil iba zo zadu na bránke.

53:16
    Na druhej strane pekná akcia po osi Klobučník, Štefanka a zakončujúci bol Barčák. Trafil však iba do betónov Gyenesa.

52:30
    Láda to skúšal od modrej z prvej, ale domáci brankár sa nenechal zaskočiť.

51:37
    Beňo sa povzviechal a tak opäť pokračujeme v hre. Teraz máme možnosť vidieť taký nezaujímavý hokej, na oboch stranách je veľa nepresností.

51:15
    Od modrej čiary to skúšal na Beňa Szirányi. Jeho strelu pokryl. Ale ostáva ležať.

50:15
    Asi mu bolo málo, tak sa v zápätí rozhodol vylúčiť ešte dvoch hráčov. Na oboch stranách po jednom.

49:46
    Po dlhom čase rozhodca opäť vylučuje. Tento krát na oboch stranách. Hrať sa tak bude 4 na 4.

49:19
    Uhnák to skúšal spoza brány z otočky, ale nepresne prihral Dobrému a tak je tu protiútok hostí.

48:10
    Po chybe v obrane z hokejky Miroslava Štefanku tu bola možnosť pre hostí zvýšiť. Strelu Fodora ale Beňo bez problémov prikryl.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 33. Štefanka (Štefanka, Hrudík) - 3. Rafaj (Saluga), 8. Hégyi (Saluga), 24. Saluga, 37. Cowan (Ďubek.), 40. Tóth (Nagy, Fodor), 44. Fodor (Nagy, Tóth)

HC MIKRON Nové Zámky: Beňo (Váczlav)- Kráľ, Hrudík, Štefanka M., Mikhailov, Varga - Joanidis, Sucharda, Uhnák, Dobrý, Ružička- Lehocký, Baron, Klobučník, Barčák, Štefanka O., Németh, Dubec, Spišák.
    DVTK Miškovec: Gyenes (Budai)- Láda, Hegyi, Fodor, Nagy, Tóth- Atkinson, Rafaj, Cowan, Dubek, Saluga- Nagy, Szirányi, Szilágyi, Orosz, Smith- Popovics, Czuba, Miskolcsi, Ritó.