Lipt. Mikuláš – Prievidza 5:2 (kon.) | Prešov – Topoľčany 7:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Michalovce 3:0 (kon.)
Bardejov – Senica 3:2 (kon.) | Detva – Trnava 1:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Trebišov 3:2 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
HK STEEL TEAM Trebišov
Piatok 14.12.2012, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.

V Považskej Bystrici budeme svedkami súboja tímov, ktoré sa momentálne nachádzajú na dvoch posledných miestach.

Hostia z Trebišova zaznamenali v doterajších zápasoch 5 víťazstiev v riadnom hracom čase, 2 víťazstvá v predĺžení a 22 prehier v riadnom hracom čase. Na svojom konte majú 19 bodov a pasívne skóre 81:150, čo pre Trebišov znamená poslednú 12. priečku a na 11. Považskú Bystricu stráca 2 body.

Domáca Považská Bystrica doteraz zaznamenala 7 víťazstiev v riadnom hracom čase a 22 prehier v riadnom hracom čase. Na svojom konte má 21 bodov a pasívne skóre 78:153, čo pre ňu znamená predposlednú 11. priečku. Pred posledným Trebišovom má dvojbodový náskok a rovnaký počet bodov ako 10. Prievidza.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

05:00

HK 95 Považská Bystrica: Johanes - Nemčík, Bednár, Lipták, Slávik, Jakúbek - Filo, Krecháč, Bujdák, Koleda, Valach - Niník, Ftorek, Kudlej, Boško, Palák - Benko, Čičala

HK Trebišov: Hollý - Ružička, Ficko, Zemko, Miľovčík, Podsedlý - Ivančo, Petričko, Králik, Grega, Oravec - Kobeľa, Antal, Pisio, Kovaľ, Pavličko - Pačuta, Giba, Valko

Rozhodca: Milan Adamec - Matej Tvrdoň, Martin Nosek.

08:41
    Ivan Slávik oslabuje Považskú Bystricu, keď dostáva dvojminútový trest za podrazenie.

10:41
    Domáci v plnom počte.

12:33
    Považská Bystrica dala gól!
    Autorom úvodného gólu je MARTIN JAKÚBEK a asistenciu na góle majú Erik Bednár a Roman Bujdák!

13:25
    Hosťujúci hokejista, Filip Podsedlý, dostáva dvojminútový trest za vrazenie na mantinel.

15:25
    Hostia v plnom počte.

16:39
    Domáci Roman Bujdák dostáva dvojminútový trest za držanie.

17:33
    Boris Ružička dostáva dvojminútový trest za hákovanie a sily na ľade sa na čas vyrovnajú.

17:41
    Vylúčenie na domácej strane. Tomáš Lipták dostáva k dvojminútovému trestu za podrazenie aj desaťminútový osobný trest za nešportové správanie.

18:36
    Trebišov dal gól!
    MATÚŠ PETRIČKO využíva presilovú hru! Asistenicu na góle majú Juraj Zemko a Filip Podsedlý.

19:33

19:41

20:00
    Prvá tretina skončila.

Po prvej tretine je všetko otvorené. V 13. minúte sa ako prvý gólovo presadil domáci Martin Jakúbek a v 18. minúte vyrovnal na 1:1 Matúš Petričko.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:34
    Richard Ficko oslabuje Trebišov, keď si odchádza odsedieť dvojminútový trest za hákovanie.

22:34

26:46
    IVAN SLÁVIK vracia vedenie na stranu domáceho celku! Asistenicu na jeho presnom zásahu majú Martin Jakúbek a Martin Nemčík.

27:40
    Hosťujúci Mário Pisio je vylúčený na dve minúty za podrazenie.

29:40

31:15
    Vylúčenie na domácej strane. Peter Kudlej dostáva dvojminútový trest za držanie.

33:15

35:08
    MARIÁN KOLEDA zvyšuje náskok domáceho celku! Asistenciu na góle má Roman Bujdák.

38:34
    JURAJ PAVLIČKO znižuje náskok domáceho tímu na rozdiel jedného gólu! Asistenciu na jeho presnom zásahu si pripisujú Martin Kovaľ a Mário Pisio.

39:22
    Matúš Petričko dostáva dvojminútový trest za podrazenie a hostia sa budú musieť brániť.

40:00
    Druhá tretina skončila.

V druhej tretine sa ako prví presadili domáci hokejisti Ivan Slávik a Marián Koleda a Považská Bystrica viedla 3:1, no v závere tretiny znížil Juraj Pavličko na 3:2.

40:01
    Začala tretia tretina.

41:22

42:12
    Marián Koleda oslabuje domáci tím, keď je vylúčený na dve minúty za hákovanie.

44:12

45:00
    Dnešné stretnutie sleduje 120 divákov.

48:11
    Igor Grega je vylúčený na dve minúty za hákovanie a Trebišov sa bude musieť brániť.

50:11

54:58
    Adam Boško oslabuje domáci tím, keď si musí odsedieť dve trestné minúty za podrazenie.

56:58

60:00

V tretej tretine už gól nepadol a tak Považská Bystrica víťazí 3:2.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (20:15:56)
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL TEAM Trebišov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Jakúbek (Bednár, Bujdák), 27. Slávik (Jakúbek, Nemčík), 36. Koleda (Bujdák) - 19. Petričko (Zemko, Podsedlý), 39. Pavličko (Kovaľ, Pisio)

HK STEEL TEAM Trebišov: Hollý - Ružička, Ficko, Zemko, Miľovčík, Podsedlý - Ivančo, Petričko, Králik, Grega, Oravec - Kobeľa, Antal, Pisio, Kovaľ, Pavličko - Pačuta, Giba, Valko

Rozhodca: Milan Adamec - Matej Tvrdoň, Martin Nosek