Lipt. Mikuláš – Prievidza 5:2 (kon.) | Prešov – Topoľčany 7:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Michalovce 3:0 (kon.)
Bardejov – Senica 3:2 (kon.) | Detva – Trnava 1:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Trebišov 3:2 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
HK STEEL TEAM Trebišov
Piatok 14.12.2012, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

V tretej tretine už gól nepadol a tak Považská Bystrica víťazí 3:2.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (20:15:56)

60:00

56:58
    Domáci v plnom počte.

54:58
    Adam Boško oslabuje domáci tím, keď si musí odsedieť dve trestné minúty za podrazenie.

50:11
    Hostia v plnom počte.

48:11
    Igor Grega je vylúčený na dve minúty za hákovanie a Trebišov sa bude musieť brániť.

45:00
    Dnešné stretnutie sleduje 120 divákov.

44:12

42:12
    Marián Koleda oslabuje domáci tím, keď je vylúčený na dve minúty za hákovanie.

41:22

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sa ako prví presadili domáci hokejisti Ivan Slávik a Marián Koleda a Považská Bystrica viedla 3:1, no v závere tretiny znížil Juraj Pavličko na 3:2.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:22
    Matúš Petričko dostáva dvojminútový trest za podrazenie a hostia sa budú musieť brániť.

38:34
    Trebišov dal gól!
    JURAJ PAVLIČKO znižuje náskok domáceho tímu na rozdiel jedného gólu! Asistenciu na jeho presnom zásahu si pripisujú Martin Kovaľ a Mário Pisio.

35:08
    Považská Bystrica dala gól!
    MARIÁN KOLEDA zvyšuje náskok domáceho celku! Asistenciu na góle má Roman Bujdák.

33:15

31:15
    Vylúčenie na domácej strane. Peter Kudlej dostáva dvojminútový trest za držanie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL TEAM Trebišov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 13. Jakúbek (Bednár, Bujdák), 27. Slávik (Jakúbek, Nemčík), 36. Koleda (Bujdák) - 19. Petričko (Zemko, Podsedlý), 39. Pavličko (Kovaľ, Pisio)

HK 95 Považská Bystrica: Johanes - Nemčík, Bednár, Lipták, Slávik, Jakúbek - Filo, Krecháč, Bujdák, Koleda, Valach - Niník, Ftorek, Kudlej, Boško, Palák - Benko, Čičala
    HK STEEL TEAM Trebišov: Hollý - Ružička, Ficko, Zemko, Miľovčík, Podsedlý - Ivančo, Petričko, Králik, Grega, Oravec - Kobeľa, Antal, Pisio, Kovaľ, Pavličko - Pačuta, Giba, Valko

Rozhodca: Milan Adamec - Matej Tvrdoň, Martin Nosek