Česko – Francúzsko 22:24 (kon.) | Španielsko – Rusko 25:25 (kon.) | Nórsko – Švédsko 28:25 (kon.)
Nemecko – Čierna Hora 27:20 (kon.) | Srbsko – Dánsko 29:26 (kon.) | Maďarsko – Rumunsko 25:19 (kon.)
Maďarsko
25:19 (14:12)
Rumunsko
cz Utorok 11.12.2012, 20:15 • Spens Hall, Novi Sad • Majstrovstvá Európy žien

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou. (21:40:38)

Nejlepšími střelkyněmi Rumunska byly se šesti brankami NECHITAOVÁ a NEAGUOVÁ.

Nejlepší střelkyní Maďarska byla Orsolya VERTENOVÁ, která dala sedm branek.

Rumunským házenkářkám se sice povedl úvod utkání, pak ale začala úřadovat výborná obrana Maďarek v čele s výbornou Evou Kissovou, která držela Rumunky v šachu i několik minut v řadě, což mělo za následek navyšování skóre a utvoření finální podoby končeného výsledku.

Skončilo dnešní utkání, v němž zaslouženě triumfovaly Maďarky, které si doslova pohrály se svými soupeřkami z Rumunska a získávají důležité dva body do osmifinálové skupiny.

60
    Konec zápasu. (25:19) (25:19)

59
    Szucsanszkiová stráví závěr utkání na trestné lavici. (25:19) (25:19)

59
    Stancaová dává devatenáctou branku Rumunska, na zvrat to ale již nestačí. (25:19) (25:19)

58
    Vertenová se prosazuje po střele z pravé strany a průběh utkání začíná připomínat exhibici. Rumunky jsou v křeči. (25:18) (25:18)

55
    Oddechový čas pro Rumunsko. (24:18) (24:18)

55
    Szamoranskyová se prosazuje po průniku za obranu Rumunek, která je v těchto chvílích poměrně "děravá" a dává čtyřiadvacátou branku svého týmu. (24:18) (24:18)

54
    Nechitaová z pravého křídla snižuje. (23:18) (23:18)

54
    Z pravé strany se prosazuje Szucsanszkiová a Maďarsko již vede o šest brankek. (23:17) (23:17)

53
    Další skvělý zákrok Kissové, Maďarky se vzdalují svým soupeřkám! (22:17) (22:17)

52
    Rumunský tým si bere oddechový čas. (22:17) (22:17)

52
    A Maďarsko trestá, Kovacsicsová dává z rychlého brejku. (22:17) (22:17)

52
    Série bez vstřeleného gólu Rumunska trvá již více než osm minut. (21:17) (21:17)