Česko – Francúzsko 22:24 (kon.) | Španielsko – Rusko 25:25 (kon.) | Nórsko – Švédsko 28:25 (kon.)
Nemecko – Čierna Hora 27:20 (kon.) | Srbsko – Dánsko 29:26 (kon.) | Maďarsko – Rumunsko 25:19 (kon.)
Španielsko
25:25 (13:14)
Rusko
cz Utorok 11.12.2012, 16:15 • SPC Vojvodina, Novi Sad • Majstrovstvá Európy žien

Je tu konec a dnes jsme vítěze neviděli. Oba týmy se rozešly dělbou bodů za remízu 25:25. Je potřeba říci, že konečná remíza je zaslouženým výsledkem. To je pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera. (17:45:33)

60
    Konec zápasu. (25:25) (25:24)

59
    Španělky jsou u balonu a zřejmě mají poslední šanci na útok. (25:25) (25:24)

59
    Oddechový čas pro domácí. (25:25) (25:24)

59
    Poslední minuta druhé třetiny. U míče jsou španělské házenkářky. (25:24) (25:24)

58
    Španělky budou oslabeny. Dvě minuty si odsedí Cabralová. (25:24) (25:24)

58
    Oddechový čas pro hosty. (25:24) (25:24)

58
    Španělky otáčí vývoj a jdou do vedení. Rusky tápou v útoku a trápí se. (25:24) (25:24)

57
    Fernandézová se prosazuje střelou z dálky. (24:24) (24:24)

57
    Necelé tři minuty před koncem se dokázaly ruské hráčky prosadit. (23:24) (23:24)

55
    Ani jeden z týmů se teď nedokázal prosadit. (23:23) (23:23)

54
    Oddechový čas pro domácí. (23:23) (23:23)

53
    Španělské hráčky se nedokázaly gólově prosadit. Rusku mohou jít do vedení. (23:23) (23:23)

52
    Seneová dává sedmičku a srovnává. (23:23) (23:23)

52
    Rusky mohou vyrovnat. Mají k dispozici sedmičku. (23:22) (23:22)

51
    Rusky zatím nedokázaly najít vyrovnávací odpověď. Španělky budou útočit. (23:22) (23:22)

50
    Deset minut před koncem ale dokázaly Rusky odpovědět útokem z levé strany. (22:22) (22:22)

49
    Španělky se dostávají do varu a otáčí vývoj utkání. (22:21) (22:21)

48
    Zásluhou Martinové je srovnáno. Ta dnes střílí opravdu přesně. (21:21) (21:21)

47
    Oba týmy se teď dokázaly prosadit rychlými útoky. Stav zůstává tak stále stejný. (20:21) (20:21)

Jakub Martínek

Španielsko: Gonzalezová, Navarrová – Martinová, Fernandezová Ibanězová, Cuadradová, Mangueová, Aquilarová, Benzalová, Alonsová, Chavezová, Pinedová, Fernandezová Molinosová, Amorosová, Penaová, Elorzaová, Barbosová.
    Rusko: Sidorovová, Basarabová - Kuzněcovová, Chmyrovová, Postnovová, Senová, Stěpanovová, Milovová, Jarcevová, Andrjušinovová, Makejevová, Punkovová, Turejová, Žilinskajtěvová, Černoivaněnkovová, Ilinaová.