Paríž – Troyes 4:0 (kon.) | Nancy – Ajaccio 1:1 (kon.) | Sochaux – Nice 0:1 (kon.)
Bastia – Lorient 2:1 (kon.) | Remeš – Brest 0:0 (kon.) | Rennes – Évian TG 0:1 (kon.)
Stade Rennes
0:1 (0:0)
Évian Thonon Gaillard
cz Sobota 24.11.2012, 20:00 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Ligue 1 Uber Eats

90+3
    Utkání bez žluté karty ''kazí'' Cedric Barbosa, který ji vidí za faul v poslední minutě nastaveného času.

90+2
    Domácí tým sahal po vyrovnání! Po centru z pravé strany nejdřív Diallo zakončil jen do obránce Évianu, jenže odražený míč napálil z hranice velkého vápna kapitán hostů Danzé. Jeho dělovku Laquait vyráží!

90
    Po faulu na levé straně se domácí Rennes dostalo k jedné z posledních šancí na srovnání. Míč si postavil Diallo, který jej i nádherným způsobem dostal přes zeď. Na brankové čáře však domácí radost maří skvělým zákrokem Laquait!

84
    Domácí tým střídá. Cheick Diarra na hřišti nahradí na poslední minuty Romaina Alessandriniho.

79
    Évian právě vstřelilo branku!
    Utkání nabírá zhruba deset minut před jeho koncem velmi nečekaný směr. Po centru z levé strany vyhořel se svým obranným zákrokem Mavinga. Dja Djedjé dokázal zpětnou nahrávkou najít kopačku ZOUHEIRA DHAOUADIHO, který do odkryté branky zavěsil, 0:1!

75
    Střídání na straně hostí. Třetí volbou Pascala Doupraze je Zouheir Dhaouadi, který nahrazuje Adnaneho.

66
    Évian následně podruhé střídá. Zranění Rabiu přenechá své místo na trávníku pro hráče se jménem Eric Tie Bi.

63
    Střídání hostů. Ehret vymění na hřišti Cedric Barbosa.

61
    Domácí tým této prodlevy využívá ke střídání. Juliena Féreta nahrazuje na trávníku Sadio Diallo.

40
    Velká šance domácích! Po nahrávce z levého křídla centroval do vápna Pitroipa, který svým ostrým projektilem terfil Angoulu. Od obránce hostů se míč odráží jen těsně vedle Laquaitovu klec.

23
    Následně však vidíme slušnou šanci hostí! Po centru z pravé strany se do míče opřel Ehret a Ndiaye musí zasahovat. Prudký projektil vyrazil jen k nohám Adnaneho, který bleskově vracel míč do branky, ale netrefil.