Lille – Bayern 0:1 (kon.) | Manchester United – Braga 3:2 (kon.) | Barcelona – Celtic 2:1 (kon.)
Manchester United
3:2 (1:2)
Sporting Braga
Utorok 23.10.2012, 20:45 • Old Trafford • Liga majstrov

Predpokladný scenár v druhom dejstve sa takmer do bodky naplnil, Manchester otočil výsledok na 3:2, i keď mohol vyhrať aj nami avizovaným výsledkom ešte o gól väčším. Tri body sú však doma tak, či tak. Najprv to skúšal z priameho kopu Van Persie, no neuspel on, ani neskôr center Cleverleyho. Po hodine hry a rohu sa však v trme-vrme presadil slabšou strelou Evans a Beto bol prikrátky. Následne nedal Nani, ale nemuselo ho to mrzieť, pretože o pár minút hlavičkou zvýšil na 3:2 Hernández. Hugo Viana mohol na druhej strane vyrovnať, ale jeho delovke chýbali centimetre. Desať minút pred koncom netečoval center pred De Geom nikto a tak si domáci mohli vydýchnuť. Keďže nedal z veľkej šance ani Van Persie, duel skončil výsledom 3:2. To je odo mňa všetko, zajtra sa stretneme pri prenose Borussia Dortmund - Real Madrid. Dovtedy dopísania. (22:35:28)

90+3
    Náš tip 4:2 tak tesne uniká, ale tri body doma ostávajú.

90+3
    Domáci majú aut a už sa v zápase zrejme nič vážne neudeje.

90+3
    Snáď posledná lopta do vápna United končí iba na obrane diablov.

90+3
    S presnými prihrávkami sa už nekamaráti ani Hugo Viana.

90+3
    Van Persie je v ďalšom ofsajde.

90+2
    Manchester už drží loptu umne na svojej strane a prispieva k tomu aj čakanie za odkopom De Geu, ktorý sa nikam neponáhľa.

90+1
    Zé Luis si spracoval loptu a vystrelil prudko, no veľmi nepresne.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90
    Beží už posledná minúta zápasu.

89
    United držia loptu a nevpúšťajú hostí do šancí.

88
    Na ihrisko sa dostane namiesto Micaela aj Zé Luis.

88
    Braga sa nadychuje k záverečnému tlaku. Zatiaľ drží loptu na svojich kopačkách.

88
    Cleverley všetko rieši radšej razantným odkopom.

87
    De Gea stiahol nepríjemný center spred hlavy Eldersona.

86
    Dole z ihriska ide aj hrdina hostí Alan, nahradí ho Mossoró.

86
    Elderson v ofsajde.

85
    Outsider stretnutia nebezpečne podkuroval pred pokutovým územím, ale nie tak, ako na začiatku duelu, takže tentoraz z toho šancu nevyťažil.

Góly: 25. Hernández, 62. Evans, 75. Hernández - 2. Alan, 20. Alan

Karty:   48. Custodio (BRG), 53. Elderson (BRG)

Manchester United: De Gea - Rafael, Evans, Buttner, Carrick, Cleverley, Fletcher, Kagawa, Rooney, Hernández, Van Persie.
    Sporting Braga: Beto - Nuno André Coelho, Elderson, Vilnícius, Ruben Amorim, Ruben Micael, Leandro Salino, Custódio, Alan, Hugo Viana, Eder.

Rozhodca: Milorad Mažič