Lille – Bayern 0:1 (kon.) | Manchester United – Braga 3:2 (kon.) | Barcelona – Celtic 2:1 (kon.)
Lille OSC
0:1 (0:1)
Bayern Mníchov
Utorok 23.10.2012, 20:45 • Grand Stade Lille Métropole • Liga majstrov

Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok večera. Nezabúdajte, Liga Majstrov na onlajny.eu pokračuje aj zajtra! (22:40:02)

Bayern pokračuje vo svojom trende vyhrávať zápasy! Aj keď s odretými ušami, ale predsa. Zásluhou premenej penalty z 20. minúty Bayern zaskočil Lille, ktorý sa nedokázal vzchopiť ani za nasledujúcich 70. minút. Gól, ktorý vsietil Muller bol jediným v zápase, Bayern si pripisuje do tabuľky ďalšie 3 body!

Opäť tak, ako saj v prvom polčase, situácia po ktorej hráč dostal žltú kartu ukončuje tento zápas.

90+3
    Rozhodca je nekompromisný aj v nadstavenom čase, Schwainsteiger si za tento faul kartu zaslúžil.

90+2
    Jednému z útočníkov Lille sa podarilo nebezpečne vypáliť, bohužiaľ pre LOSC, len vysoko nad.

90
    Na posledné minúty prišiel na ihrisko Rozehnal, ktorý nahradil Pedrettiho.

90+1
    Rozhodca sa rozhodol, že nadstaví ešte 3 minúty, Bayern je ale pri lopte, Mandžukič si dokonca dovolil parádičku v podobe driblingu.

90
    Roh zahraný na krátko, Shaqiri stratil loptu a tak musel zatiahnuť za ručnú, žltá karta za faul na Balmonta.

90
    Do šance sa snažil dostať aktívny Mandžukič, loptu však nezasiahol, je z toho iba roh.

89
    Mníchovčania chceli zvýšiť skóre, ale to by musel byť Mandžukič viac vo vnútri šestnástky, po dobrom centri z prava prišlo len sklamanie.

88
    Lille prišlo o ľahkú loptu, Bayern začína koncert prihrávok.

87
    Gustavo založil rýchly útok, loptu posunul Shaqirimu, ktorý mu ju následne vrátil, pri lopte je Boateng, do hry sa zapája aj Neuer, Bayern zdržuje.

86
    Bayern sa snaží kontrolovať zápas, na zemi sa pred šestnástkou ocitol Mandžukič.

85
    Jeho strela sa do brány nezmestila, Landreau ostal pokojný po tom, ako videl, že točený strela, ktorú vyslal Alaba letí mimo jeho svätyňu.