Lille – Bayern 0:1 (kon.) | Manchester United – Braga 3:2 (kon.) | Barcelona – Celtic 2:1 (kon.)
Lille OSC
0:1 (0:1)
Bayern Mníchov
Utorok 23.10.2012, 20:45 • Grand Stade Lille Métropole • Liga majstrov

Bayern pokračuje vo svojom trende vyhrávať zápasy! Aj keď s odretými ušami, ale predsa. Zásluhou premenej penalty z 20. minúty Bayern zaskočil Lille, ktorý sa nedokázal vzchopiť ani za nasledujúcich 70. minút. Gól, ktorý vsietil Muller bol jediným v zápase, Bayern si pripisuje do tabuľky ďalšie 3 body!

90+3
    Rozhodca je nekompromisný aj v nadstavenom čase, Schwainsteiger si za tento faul kartu zaslúžil.

90
    Na posledné minúty prišiel na ihrisko Rozehnal, ktorý nahradil Pedrettiho.

90
    Roh zahraný na krátko, Shaqiri stratil loptu a tak musel zatiahnuť za ručnú, žltá karta za faul na Balmonta.

89
    Mníchovčania chceli zvýšiť skóre, ale to by musel byť Mandžukič viac vo vnútri šestnástky, po dobrom centri z prava prišlo len sklamanie.

85
    Jeho strela sa do brány nezmestila, Landreau ostal pokojný po tom, ako videl, že točený strela, ktorú vyslal Alaba letí mimo jeho svätyňu.

85
    Na smrť unavený Muller prenechal svoje miesto čerstvému Alabovi.

84
    Mandžukič operoval pred prednou tyčou, vyplatilo sa, nebyť jeho, je vyrovnané!

81
    Na rad prichádza aj striedanie hostí, odchádza unavený Kroos, nahrádza ho Gustavo.

78
    Mendes sa na ihrisku ani len neohrial a už mal na kopačke vyrovnávajúci gól, všetko však vyriešili buď Dante s Boatengom alebo samotný Manuel Neuer.

78
    Odchádza nevýrazný Roux, nahrádza ho Mendes.

77
    Konečne sme sa dočkali nejakého závaru! Po dobrom centri z pravej strany chýbalo len málo, aby sa Muller dostal k zakončeniu, jeho šmyk nebol dostatočne dlhý.

73
    Na temi sa v šestnástke Bayernu ocitol kapitán Balmont, Martinez mal šťastie, že si hlavný arbiter jeho postrknutie nevšimol...

70
    Do sľubnej šance sa dostal Schweinsteiger, ktorý len pohrozil prienikom do šestnástky, zakončiť sa mu nepodarilo.

68
    Nebezpečná strela z kopačky Rouxa vystrašila nejedného fanúšika Bayernu, na ich šťastie lopta letela vysoko nad!

63
    Po prieniku Shaqiriho do šestnástky sa mu podarilo odcentrovať, aj za pomoci Beriju sa lopta dostala až k Landreauovi, Bayern avizuje ruku, rozhodca je nekompromisný, tentoraz je na strane domácich!

55
    Nevýrazného Kaloua nahrádza čerstvá krv Payet.

52
    Digne vidí po škaredom faule na Mullera žlté kartu.

51
    Shaqirimu sa podarilo vybojovať roh, pokračujeme v trende z prvého polčasu, preťažený center končí len v náručí Landreauho.

46
    Aktívny Ribery odišiel z ihriska, nahradil ho Shaqiri.

V prvom polčase nechýbalo divákovi nič, boli v ňom akcie, šance, emócie a aj to, na čo sa je vo futbale radosť pozerať-góly. Zatiaľ bol iba jeden, aj to len z 11m, keď sa z bieleho bodu po faule na Lahma presadil Muller. Favorit nencháva nič na náhodu, po prvom polčase vyhráva 1:0!

45+1
    A opäť, faul na Kroosa hodnotí Atkinson žltou kartou, tentoraz ju vidí Pedretti.

45
    Hru vystriedali fauly, Martinez si vyšliapol na Rouxa, faul od zadu Atkinson posúdil až na žltú kartu.

33
    Za protesty si Sidibe vyslúžil žltú kartu.

33
    Pedretti sa podujal kopnúť nepriamy kop, lopta skončila len na hlave jedného z hráčov Baynernu, Digne len rozohral spoza čiary, na zemi sa následne ocitol Sidibé, ktorý tvrdo bojoval s Riberym, rozhodca si to ale nevšimol.

32
    Po vzájomnom súboji Boatenga a Rouxa bol Boateng až príliš premotivovaný, žltú kartu, ktorú dostal si právom zaslúžil.

29
    Do šance sa dostali aj hráči LOSC Lille, konkrétne Belmont, ktorý bol ale spred šestnástky vytlačený klbkom hráčov Bayernu.

20
    Bayern dal gól!K bielemu bodu sa postavil sebavedomý MULLER, kým sa Landreau hodil do pravej strany, Muller vyslal loptu presne na opačnú stranu. Prízemná strela bola dostatočne silná nato, aby sa dokotúľala do brány!

13
    Po viacerých prihrávkach sa k lopte opäť dostal Ribery, ktorý je zatiaľ veľmi aktívny, ocitol sa v súboji s Balmontom, ktorý ho poslal k zemi, máme tu ďalší priamy kop.

10
    Landreau vyboxoval strieľaný center, k lopte sa po dlhom čase dostali domáci, pokúsili sa o rýchly protiútok cez pravú stranu ihriska. Center do vápna Neuerovi problémy nerobil.

9
    Konečne sa Bayernu podarilo prekĺznuť na polku súpera, konkrétne z ľavej strany cez Riberyho, ten vzal všetku ťarchu na seba, vyplatilo sa. Padá tesne pred šestnástkou, bude z toho priamy kop.