Jihlava – Hr. Králové 6:1 (kon.) | Karviná – Letohrad 6:5 (po s.n.) | Plzeň – Vlašim 2:5 (kon.)
Kladno – Jindřichův Hradec 5:1 (kon.) | Kert Park Praha – Ústí n/L 3:4 (po s.n.) | Pardubice – Most 5:2 (kon.)
HBC Kladno
5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
cz Sobota 13.10.2012, 17:00 • Hřiště u ZS Kladno • CROSSDOCK extraliga (CZ)

42:12
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladenští přidávají další branku. Po souboji u mantinelu získává kotouč DAVID ŠRÁMEK a pokořuje Janáka. Nyní to už je spíše exhibice domácího celku. Bez asistence.

37:58
    Domácí využívají přesilovku, Po přihrávce Kouby doráží přesně RADEK ŠÍMA a je zřejmě rozhodnuto. Asistence: Jakub Kouba

37:15
    Nyní se do pěstního souboje dostali Majerik a Kudela a oba dostávají pět minut plus do konce utkání! Rozhodčí vysvětluje, že i přes upozornění oba hráči pokračovali v souboji.

36:14
    Domácí budou hrát další přesilovku, za nedovolené bránění musí jít za nedovolené bránění Matějka.

33:04
    Neskutečná střela MICHALA DĚDIČE! Ten totiž vystřelil od modré čáry a jeho padáček zapadl přesně do horního růžku, Janák zřejmě nic neviděl. Asistence: Daniel Hnízdil

30:16
    Příhoda šel sám na Janáka, ten ale skvěle hokejkou vyrazil kotouč za branku.

29:05
    Po přihrávce Šrámka od mantinelu dostává Kladno do vedení v samém závěru druhé třetiny RADEK SOUKUP, který se trefil téměř z půlky přesné k tyči a dává svou druhou branku v zápase.

27:46
    Po krásné kombinaci Příhody a Štěpánka nepřekonal Janáka ve stoprocentní možnosti David Hnízdil.

20:59
    Síly se vyrovnají, dvě minuty si za držení musí odsedět Kudela.

20:13
    Sám na Jirotku šel Landhammer, jenže blafák mu nakonec nevyšel.

19:36
    Na dvě minuty za nedovolené bránění je na trestné lavici Membera.

16:43
    Kladno si zahraje druhou přesilovku za 17 sekund, za podražení jde na trestnou lavici Klimeš.

15:00
    Za podražení jde na trestnou lavici Dědič.

10:52
    Alpiq využívá přesilovku, po střele téměř z půlky od Ogurčáka tečuje míč tečuje do branky RADEK SOUKUP. Asistence: Petr Ogurčák.

09:43
    Máme tu první vyloučení utkání, za podražení jde na dvě minuty na trestnou lavici Plašil.

03:34
    Jindřichův Hradec právě vstřelil branku!
    Hosé se z ničeho nic dostávaí do vedení po přihrávce Majerika střílí branku MARTIN ČAPEK. Asistence: Milan Majerik.

Viktor Sandev

Góly a asistencie: 11. Soukup (Ogurčák), 30. Soukup (Šrámek), 34. Dědič (D. Hnízdil), 38. R. Šíma (Kouba), 43. Šrámek - 4. Čapek (Majerík)

HBC Kladno: 1 Jirotka (35 Hájek), 7 Dědič,12 Kudela, 23 Nedvěd, 22 Soukup, 87 Čermák, 70 Kouba, 15 Hnízdil M., 77 Hnídzdil.D, 14 Štěpánek, 65 Příhoda, 86 Šrámek, 87 Ogurčák, 19 Šícha, 21 Pražák, 18 Šíma R., 47 Nosek, 24 Protiva, 55 Šíma J.,10 Rejthar.
    TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec: 39 Janák (33 Průša) - 12 Kiss, 7 Hunal, 19 Membera, 69 Adam, 23 Gregor, 10 Majerik, 8 Čapek, 9 Halabud, 61 Klimeš, 88 Plašil, 14 Bárta, 17 Marko, 3 Matějka, 11 Landhammer, 23 Supek, 14 Kalát

Rozhodca: Havelka, Řezníček