Jihlava – Hr. Králové 6:1 (kon.) | Karviná – Letohrad 6:5 (po s.n.) | Plzeň – Vlašim 2:5 (kon.)
Kladno – Jindřichův Hradec 5:1 (kon.) | Kert Park Praha – Ústí n/L 3:4 (po s.n.) | Pardubice – Most 5:2 (kon.)
HBC Kladno
5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
cz Sobota 13.10.2012, 17:00 • Hřiště u ZS Kladno • CROSSDOCK extraliga (CZ)

Alpiq potvrdil roli favorita a i když prohrával od 4. minuty, tak ve zbývajícím průběhu dokázal vsítit čtyři branky a nakonec zvítězili. Udrželi si tak první místo v tabulce a Olymp zůstává poslední. Dva osobní tresty za hrubost odnesli domácí Kudela a hostující Matějka. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (18:34:36)

45:00

44:44
    Na druhé straně míří rána nad branku Jirotky.

44:25
    Nyní střela Šíchy míří těsně nad!

44:02
    Kladenští neustále bojují o kotouč v útočném pásmu soupeře.

43:32
    Pro postavení útočícího hráče v brankovišti se hra přesouvá do středního pásma. Domácí gólman Jirotka je zatím bez práce, v třetí části na něj nešla jediná střela.

43:25
    Janák vyráží další střelu od modré.

43:11
    Domácí drží kotouč za brankou soupeře.

42:52
    Kotouč končí mimo hrací plochu, vhazuje se v obraném pásmu Olympu.

42:12
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Kladenští přidávají další branku. Po souboji u mantinelu získává kotouč DAVID ŠRÁMEK a pokořuje Janáka. Nyní to už je spíše exhibice domácího celku. Bez asistence.

41:59
    Hosté se snaží tlačit, domácí ale znovu vyhazují.

41:28
    Kladenští vyhazují na zakázané uvolnění.

40:00
    Další skvělý zákrok Janáka.

39:57
    Janák přikrývá kotouč u levé tyče.

39:12
    Příhoda udělal chybu a sám na branku šel Kalát, ovšem Příhoda svou chybu napravil a znovu získává míček.

37:58
    Domácí využívají přesilovku, Po přihrávce Kouby doráží přesně RADEK ŠÍMA a je zřejmě rozhodnuto. Asistence: Jakub Kouba

37:40
    Kladenští pokračují v tlaku a stále drží kotouč za brankou soupeře.

37:15
    Nyní se do pěstního souboje dostali Majerik a Kudela a oba dostávají pět minut plus do konce utkání! Rozhodčí vysvětluje, že i přes upozornění oba hráči pokračovali v souboji.

36:36
    Kladenští kombinují ve třetině soupeř, nyní mají velký tlak a hosté ve třetím dějství ještě nevystřelili. Další zákrok si připisuje Janák.

36:14
    Domácí budou hrát další přesilovku, za nedovolené bránění musí jít za nedovolené bránění Matějka.

Viktor Sandev

Góly a asistencie: 11. Soukup (Ogurčák), 30. Soukup (Šrámek), 34. Dědič (D. Hnízdil), 38. R. Šíma (Kouba), 43. Šrámek - 4. Čapek (Majerík)

HBC Kladno: 1 Jirotka (35 Hájek), 7 Dědič,12 Kudela, 23 Nedvěd, 22 Soukup, 87 Čermák, 70 Kouba, 15 Hnízdil M., 77 Hnídzdil.D, 14 Štěpánek, 65 Příhoda, 86 Šrámek, 87 Ogurčák, 19 Šícha, 21 Pražák, 18 Šíma R., 47 Nosek, 24 Protiva, 55 Šíma J.,10 Rejthar.
    TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec: 39 Janák (33 Průša) - 12 Kiss, 7 Hunal, 19 Membera, 69 Adam, 23 Gregor, 10 Majerik, 8 Čapek, 9 Halabud, 61 Klimeš, 88 Plašil, 14 Bárta, 17 Marko, 3 Matějka, 11 Landhammer, 23 Supek, 14 Kalát

Rozhodca: Havelka, Řezníček