Trnava – Lipt. Mikuláš 4:3 (po s.n.) | Michalovce – Detva 4:2 (kon.) | Trebišov – Prešov 4:5 (kon.)
Prievidza – Bardejov 1:4 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 3:2 (po s.n.) | Senica – Pov. Bystrica 5:1 (kon.)
HC Dukla Senica
5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
HK 95 Považská Bystrica
Piatok 12.10.2012, 18:00 • ZŠ Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

43:33
    Považská Bystrica dala gól!
    Hostia síce nevyužili presilovú hru, ale o minútu neskôr sa dočkali zníženia skóre. Autorom gólu je ANTON POZNÍK, asistenciu na góle majú Peter Kudlej a František Čičala.

39:45
    Senica dala gól!
    Autorom gólu je VLADMÍR LANTOŠ a asistenciu na presnom zásahu majú Michal Hreus a Jozef Salajka.

32:46
    Domáci tím využíva presilovú hru. Autorom gólu je JOZEF SALAJKA, bez asistencie.

27:03
    Domáci hokejisti ustáli ťažké minúty, ktoré odohrali v oslabení a po nich zvyšujú svoj náskok. Autorom gólu je FILIP SUROVKA, asistenciu na góle majú Martin Cibulka a Ondrej Janík.

19:19
    Záhoráci v závere tretiny zvyšujú svoj náskok. Gól si pripísal na svoje konto ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ, asistenciu má na jeho presnom zásahu Martin Čunderlík.

04:43
    Skóre zápasu otvára VLADIMÍR LANTOŠ, asistenciu na jeho presnom zásahu majú Michal Hreus a Martin Mikolášek.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Lantoš (Hreus, Mikolášek), 20. Vaškovič (Čunderlík), 28. Surovka (Cibulka, Janík), 33. Salajka , 40. Lantoš (Hreus, Salajka) - 44. Pozník (Kudlej, Čičala)

HC Dukla Senica: Peksa - Škápik, Reissmüller, Vaškovič, Čunderlík, Kocák - Šedivý, Salajka, Mikolášek, Hreus, Lantoš - Janík, Reho, Dubec, Surovka, Rajčák - Beťko, Cibulka, R. Vereš, Štetina
    HK 95 Považská Bystrica: Bačikovský - Hriňa, Kocian, Valach, Kluka, M. Vereš, Čičala, Pozník, Koleda, Kudlej, Filo, Slávik, Bujdák, Lipták

Rozhodca: Peter Stano - Martin Kuník, Martin Nosek