Trnava – Lipt. Mikuláš 4:3 (po s.n.) | Michalovce – Detva 4:2 (kon.) | Trebišov – Prešov 4:5 (kon.)
Prievidza – Bardejov 1:4 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 3:2 (po s.n.) | Senica – Pov. Bystrica 5:1 (kon.)
HC Dukla Senica
5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
HK 95 Považská Bystrica
Piatok 12.10.2012, 18:00 • ZŠ Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.

V 9. kole 1. ligy sa stretne HC Dukla Senica s tímom HK 95 Považská Bystrica.

Favoritom zápasu je domáca Senica, ktorá v doterajších ôsmich zápasoch šesťkrát vyhrala v riadnom hracom čase, raz v predĺžení a raz prehrala. So ziskom 20 bodov a skóre 37:21 jej patrí momentálna 2. priečka, pričom na prvé Michalovce stráca len jeden bod. Naopak pred tretím Liptovským Mikulášom má trojbodový náskok.

Považská Bystrica sa v predchádzajúcich ôsmich zápasoch trikrát tešila z víťazstva v riadnom hracom čase a vo zvyšných piatich zápasoch zaznamenala prehry, ktoré sa taktiež zrodili v riadnom hracom čase. Hostia majú momentálne na konte 9 bodov a skóre 30:38. Na 8. Prešov strácajú jeden bod a pred 10. Trebišovom majú dvojbodový náskok.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

01:00

HC Dukla Senica: Peksa - Škápik, Reissmüller, Vaškovič, Čunderlík, Kocák - Šedivý, Salajka, Mikolášek, Hreus, Lantoš - Janík, Reho, Dubec, Surovka, Rajčák - Beťko, Cibulka, R. Vereš, Štetina

HK 95 Považská Bystrica: Bačikovský - Hriňa, Kocian, Valach, Kluka, M. Vereš, Čičala, Pozník, Koleda, Kudlej, Filo, Slávik, Bujdák, Lipták

Rozhodca: Peter Stano - Martin Kuník, Martin Nosek.

04:43
    Senica dala gól!
    Skóre zápasu otvára VLADIMÍR LANTOŠ, asistenciu na jeho presnom zásahu majú Michal Hreus a Martin Mikolášek.

07:24
    Vylúčenie na strane Senice. Marián Reissmüller je vylúčený na 2 minúty za podrazenie.

09:24
    Domáci v plnom počte.

14:55
    Vylúčenie na strane Považskej Bystrice. Na trestnú lavicu odchádza na 2 minúty Michal Kluka za nedovolené bránenie v hre.

16:55
    Hostia v plnom počte.

19:19
    Záhoráci v závere tretiny zvyšujú svoj náskok. Gól si pripísal na svoje konto ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ, asistenciu má na jeho presnom zásahu Martin Čunderlík.

20:00
    Prvá tretina skončila.

V prvej tretine sa domáci tím dvakrát gólovo presadil. Prvý presný zásah zaznamenal v 5. minúte Vladimír Lantoš, pričom na jeho presnom zásahu mali podiel Michal Hreus a Martin Mikolášek. V 20. minúte zvýšil náskok Senice Ľubomír Vaškovič, po prihrávke Martina Čunderlíka. Na vylúčenia je to v Senici zatiaľ vyrovnané. Hráči oboch tímov si odpykali po jednom dvojminútovom treste.

20:01
    Začala druhá tretina.

21:01
    Vylúčenie na strane Senice. Marián Reissmüller odchádza druhýkrát v tomto zápase na trestnú lavicu. Počas najbližších dvoch minút si odsedí trest za krosček.

21:04
    Presilovka hostí napokon trvala len tri sekundy. Potom sa previnil Stanislav Valach, ktorý odchádza na trestnú lavicu za podrazenie.

21:55
    Ďalšie vylúčenie na strane Senice. Za hákovanie odchádza na 2 minúty na trestnú lavicu Michal Hreus a v najbližších chvíľach bude pomer na ľade 3:4 v prospech hostí.

23:01
    Marián Reissmüller sa vracia do hry.

23:04
    Hostia v plnom počte. Pokračujú v presilovej hre 5 na 4.

23:53
    Dve sekundy pred návratom Michala Hreusa, je vylúčený ďalší domáci hráč. Martin Čunderlík si odchádza odpykať dvojminútový trest za hákovanie. Pre Považskú Bystricu to znamená dvojsekundovú presilovku o dvoch hráčov.

23:55
    Michal Hreus sa vracia na ľad. Pokračuje presilová hra hostí o jedného hráča, ktorá by mala trvať jednu minútu a 58 skúnd, samozrejme, ak nedôjde k ďalšiemu vylúčeniu, prípadne hostia presilovú hru nevyužijú.

25:55

27:03
    Domáci hokejisti ustáli ťažké minúty, ktoré odohrali v oslabení a po nich zvyšujú svoj náskok. Autorom gólu je FILIP SUROVKA, asistenciu na góle majú Martin Cibulka a Ondrej Janík.

30:50
    Vylúčenie na strane Považskej Bystrice. Slavomír Hriňa je vylúčený na dve minúty za hákovanie.

32:46
    Domáci tím využíva presilovú hru. Autorom gólu je JOZEF SALAJKA, bez asistencie.

35:00
    Dnešné stretnutie sleduje 651 divákov.

39:45
    Autorom gólu je VLADMÍR LANTOŠ a asistenciu na presnom zásahu majú Michal Hreus a Jozef Salajka.

40:00
    Druhá tretina skončila.

Senica odohrala takmer celú prvú polovicu druhej tretiny v oslabení, no ustála to bez inkasovania a v 27. minúte zvýšil domáci náskok Filip Surovka, ktorému asistovali Martin Cibulka a Ondrej Janík. V 33. minúte využil presilovú hru domáceho celku Jozef Salajka a v 40. minúte zvyšoval na 5:0 Vladmír Lantoš. Asistenciu na jeho presnom zástahu mali Michal Hreus a Jozef Salajka. Počas druhej tretiny sme zaznamenali tri vylúčenia na strane Senice a dva na strane Považskej Bystrice.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:40
    Vylúčenie na strane Senice. Ľubomír Škápik si odsedí dvojminútový trest za podrazenie.

42:40

43:33
    Považská Bystrica dala gól!
    Hostia síce nevyužili presilovú hru, ale o minútu neskôr sa dočkali zníženia skóre. Autorom gólu je ANTON POZNÍK, asistenciu na góle majú Peter Kudlej a František Čičala.

44:20
    Vylúčenie na strane Senice. Martin Dubec je vylúčený na dve minúty za hákovanie.

46:20

50:18
    Vylúčenie na strane Považskej Bystrice. Za hákovanie je vylúčený na dve minúty Marián Koleda.

52:18

54:55
    Hokejisti Považskej Bystrice sú potrestaní dvojminútovým trestom za veľa hráčov na ľade.

55:29
    Anton Pozník je vylúčený na dve minúty za sekanie, čo znamená presilovku o dvoch mužov pre Senicu.

56:55
    Trest za nedodržaný počet hráčov prežila Považská Bystrica bez ujmy. Pokračuje Senická presilovka o jedného hráča.

57:29

60:00

V tretej tretine zaznamenali gól len hostia, ktorým v 43. minúte znížil Anton Pozník, za asistencie Petra Kudleja a Františka Čičalu, na konečných 5:1. Počas tretej tretiny zaznamenali domáci hráči dva a hostia tri vylúčenia. Počas celého zápasu sa zrodil rovnaký počet vylúčení - 6:6. Na strely zvíťazili domáci hráči, keď hostí prestrielali v pomere 39:26.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera a tiež príjemné prežitie začínajúceho sa víkendu. (20:14:07)
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Lantoš (Hreus, Mikolášek), 20. Vaškovič (Čunderlík), 28. Surovka (Cibulka, Janík), 33. Salajka , 40. Lantoš (Hreus, Salajka) - 44. Pozník (Kudlej, Čičala)

Rozhodca: Peter Stano - Martin Kuník, Martin Nosek