Trnava – Lipt. Mikuláš 4:3 (po s.n.) | Michalovce – Detva 4:2 (kon.) | Trebišov – Prešov 4:5 (kon.)
Prievidza – Bardejov 1:4 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 3:2 (po s.n.) | Senica – Pov. Bystrica 5:1 (kon.)
HC Dukla Senica
5:1 (2:0, 3:0, 0:1)
HK 95 Považská Bystrica
Piatok 12.10.2012, 18:00 • ZŠ Senica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera a tiež príjemné prežitie začínajúceho sa víkendu. (20:14:07)

V tretej tretine zaznamenali gól len hostia, ktorým v 43. minúte znížil Anton Pozník, za asistencie Petra Kudleja a Františka Čičalu, na konečných 5:1. Počas tretej tretiny zaznamenali domáci hráči dva a hostia tri vylúčenia. Počas celého zápasu sa zrodil rovnaký počet vylúčení - 6:6. Na strely zvíťazili domáci hráči, keď hostí prestrielali v pomere 39:26.

60:00

57:29
    Hostia v plnom počte.

56:55
    Trest za nedodržaný počet hráčov prežila Považská Bystrica bez ujmy. Pokračuje Senická presilovka o jedného hráča.

55:29
    Anton Pozník je vylúčený na dve minúty za sekanie, čo znamená presilovku o dvoch mužov pre Senicu.

54:55
    Hokejisti Považskej Bystrice sú potrestaní dvojminútovým trestom za veľa hráčov na ľade.

52:18

50:18
    Vylúčenie na strane Považskej Bystrice. Za hákovanie je vylúčený na dve minúty Marián Koleda.

46:20
    Domáci v plnom počte.

44:20
    Vylúčenie na strane Senice. Martin Dubec je vylúčený na dve minúty za hákovanie.

43:33
    Považská Bystrica dala gól!
    Hostia síce nevyužili presilovú hru, ale o minútu neskôr sa dočkali zníženia skóre. Autorom gólu je ANTON POZNÍK, asistenciu na góle majú Peter Kudlej a František Čičala.

42:40

40:40
    Vylúčenie na strane Senice. Ľubomír Škápik si odsedí dvojminútový trest za podrazenie.

40:01
    Začala tretia tretina.

Senica odohrala takmer celú prvú polovicu druhej tretiny v oslabení, no ustála to bez inkasovania a v 27. minúte zvýšil domáci náskok Filip Surovka, ktorému asistovali Martin Cibulka a Ondrej Janík. V 33. minúte využil presilovú hru domáceho celku Jozef Salajka a v 40. minúte zvyšoval na 5:0 Vladmír Lantoš. Asistenciu na jeho presnom zástahu mali Michal Hreus a Jozef Salajka. Počas druhej tretiny sme zaznamenali tri vylúčenia na strane Senice a dva na strane Považskej Bystrice.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:45
    Senica dala gól!
    Autorom gólu je VLADMÍR LANTOŠ a asistenciu na presnom zásahu majú Michal Hreus a Jozef Salajka.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 5. Lantoš (Hreus, Mikolášek), 20. Vaškovič (Čunderlík), 28. Surovka (Cibulka, Janík), 33. Salajka , 40. Lantoš (Hreus, Salajka) - 44. Pozník (Kudlej, Čičala)

HC Dukla Senica: Peksa - Škápik, Reissmüller, Vaškovič, Čunderlík, Kocák - Šedivý, Salajka, Mikolášek, Hreus, Lantoš - Janík, Reho, Dubec, Surovka, Rajčák - Beťko, Cibulka, R. Vereš, Štetina
    HK 95 Považská Bystrica: Bačikovský - Hriňa, Kocian, Valach, Kluka, M. Vereš, Čičala, Pozník, Koleda, Kudlej, Filo, Slávik, Bujdák, Lipták

Rozhodca: Peter Stano - Martin Kuník, Martin Nosek