Frankfurt – Dortmund 3:3 (kon.) | Bayern – Wolfsburg 3:0 (kon.)
3:3 (0:2)
Borussia Dortmund
Utorok 25.09.2012, 20:00 • Commerzbank Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga

Je dobojované!
    V druhom polčase sme mohli vidieť fantastický začiatok v podaní domáceho tímu, ktorý dokázal z nepriaznivého dvojgólového manka priniesť za dve minúty vyrovnanie! Najskôr sa skvelým zakončením vyznamenal Aigner a o chvíľku na to priniesol Inui vyrovnávajúcu hlavičku! Hostia sa však nevzdali a o tri minúty boli opäť vo vedení zásluhou individuálneho úniku v podaní Götzeho. Herné tempo sa nám po tomto góle mierne ustálilo. Konečné vysnené vyrovnanie na 3:3 nám predviedol Anderson Bamba, ktorý prekonal Weidenfellera ďalšou nádhernou hlavičkou!
    Oba tímy si tak po tomto zápase pripisujú do tabuľky zhodne po jednom bode.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (21:58:46)

90+2
    Lopta je momentálne na domácich kopačkách. Do konca zápasu nám ostáva už len niekoľko sekúnd. Vyzerá to na posledné držanie lopty v tomto zápase.

90+1
    Hráči Dortmundu sa mohli dostať do vedenia! Po skvelom centri na stred pokutového územia to nožničkami skúšal Götze, no proti Trappovi bol tentokrát neúspešný!

90
    Aj domáci tréner vyčerpáva povolený počet striedaní! Za Meiera posiela na trávnik Laniga!

88
    Ďalšiu žltú kartu za nepríjemný faul zinkasoval domáci hráč. Konkrétne stredopoliar Schwegler.

85
    Hosťujúci tréner vyčerpáva aj posledné striedanie. Za Blaszczykowskeho posiela na trávnik Gündogana!

90
    Nadstavovať sa budú dve minúty!

89
    Domáci sa spod stupňujúceho sa tlaku dokázali oslobodiť! Trapp nám predviedol ďalší skvelý zákrok, ktorý podržal domáci tím!

88
    Hostia to skúšali opäť! Z ľavej strany vkročil do pokutového územia Götze, ten sa snažil prihrávať na Lewandowskeho, no to sa mu stalo osudným. Loptu uchmatol domáci obranca Oczipka.

87
    Hostia sa dostali do ďalšej zaujímavej situácie! Po peknej prihrávke od Lewandowskeho bol v pokutovom území nebránený Leitner! Ten však z voleja prestreľuje domácu bránu!

86
    Na druhej strane sa snažil gólovo presadiť Matmour! Jeho nedôrazná strela však gólmanovi Dortmundu problémy neurobila.

85
    Hostia sa dostali do nebezpečnej šance! Z pravej strany sa snažil zakončovať vystriedaný Götze! Trapp nám však predviedol skvelý zákrok v poslednej sekunde!

84
    Domáci tréner sa rozhodol aj pre druhé striedanie. Namiesto Aignera posiela na trávnik Kittela!

83
    Hra sa v posledných minútach prelieva zo strany na stranu a úspešnejšími sa stávajú domáci. Zatiaľ sa im však nedarí vsietiť víťazný gól.

82
    Priamy kop odišiel zahrávať Meier! Ten loptu síce pekne obtočil okolo dortmundského múrika, no napokon ju nedokázal prepašovať až za Weidenfellera.

81
    Po rýchlom prieniku v podaní Aignera sa Hummels previnil nekompromisným faulom! Hlavný rozhodca nariadil priamy kop z hranice pokutového územia!

80
    Druhú žltú kartu v tomto stretnutí zinkasoval hráč hostí - Lewandowski, ktorý sa previnil tvrdým útočným faulom.

79
    Z obrovskej vzdialenosti otestoval dortmundského gólmana Inui! Ten loptu pekne zatočil, no napokon sa zvrtla presne do otvoreného náručia Weidenfellera.

78
    Domáci sa spod mierneho tlaku hostí oslobodili a snažia sa zaútočiť prienikom po ľavom krídle.

Góly: 49. Aigner, 51. Inui, 73. Anderson Bamba - 24. Piszczek, 28. Reus, 54. Götze

Karty:   58. Zambrano (EIN), 88. Schwegler (EIN) - 80. Lewandowski (DOR)

Eintracht Frankfurt: Trapp - Zambrano, Oczipka, Anderson Bamba, Jung, Meier (90. Lanig), Schwegler, Inui, Aigner (84. Kittel), Rode, Hoffer (59. Matmour).
    Borussia Dortmund: Weidenfeller - Hummels, Piszczek, Subotić, Schmelzer, Kehl, Perišić (68. Großkreutz), Blaszczykowski (85. Gündogan), Leitner, Lewandowski, Reus (46. Götze).

Rozhodca: F. Meyer - F. Willenborg, C. Bornhorst