Nitra – Žilina 4:1 (kon.) | Martin – B. Bystrica 0:4 (kon.) | Skalica – Trenčín 5:2 (kon.)
Košice – Piešťany 9:5 (kon.) | Zvolen – Poprad 4:1 (kon.)
HKM Zvolen
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
HK Poprad
Nedeľa 23.09.2012, 17:00Tipos Extraliga (SR)

59:56
    Dávid Skokan dostáva 2 minúty za napadnutie hlavy a krku, navyše 10 minút osobný trest.

59:25
    Michal Juraško dostáva dve minúty za podrazenie, hostia si následne zobrali oddychový čas.

54:09
    Ján Mucha dostáva dve minúty za napadnutie, Zvolen bude hrať v závere poslednej časti hry v oslabení.

47:14
    Koskinen odchádza na trestnú lavicu za hákovanie.

42:44
    Jaroslav Špelda je vylúčený za podrazenie, nasleduje presilová hra domáceho celku.

39:58
    Michal Chovan dostáva dvojminútový trest za zovretie puku.

39:33
    Zvolenčania zahrali v závere dosť agresívne, Kamil Brabenec oprel Takáča o mantinel, ten sa zvíja v bolestiach, Kamil Brabenec dostáva 2+10 minút za úder do hlavy a krku, dvojminútový trest si odpyká za Brabenca Martin Ďaloga.

27:33
    Nasleduje presilová hra domácich, Dávid Skokan dostáva trest za hákovanie.

24:59
    Hostia nahadzujú pred bránku, svojou aktivitou si vypýtali faul pri boji o puk pri mantinely, Michal Pichnarčík je vylúčený za krošček.

20:00
    Bude sa vylučovať, v závere fauloval hráč hostí, Kovačevič je vylúčený za podrazenie. Zvolenčania budú hrať predsa presilovú hru, ktorá však začne až v druhej tretine.

18:23
    Presilová hra domácich dlho netrvala, Andrej Podkonický predvádza útočný faul, je vylúčený za sekanie.

18:06
    Samuel Takáč odchádza v závere prvej časti hry na trestnú lavicu za hákovanie.

10:52
    Jaroslav Špelda predvádza útočný faul, pred bránkou Šimka zasekal domáceho obrancu, je vylúčený za sekanie.

05:11
    Tomáš Škvaridlo dostáva trest 2 minúty za nedovolené bránenie.

Marian Fiam

Góly a asistencie: 13. Mucha Ján, 37. Zuzin Lubor (Jurík Milan), 38. Juraško Michal ( Podkonický Andrej , Brabenec Kamil), 60. Chovan Michal - 10. Tomas Roman (Skokan Dávid, Klouda Peter)

HKM Zvolen: Marek Šimko (Lukáš Škrečko) - Michal Juraško (A), Peter hraško - Lubor Pokovič, Martin Výborný - Michal Šiška, Ján Mucha - Tomáš Méry, Michal Pichnarčík - Radovan Puliš, Kamil Brabenec (A), Andrej Podkonický - Peter Zuzin, Lukáš Jurík (C), Michal Chovan - Tomáš Škvaridlo, Milan Jurík, Lubor Zuzin - Matej Sikela, Patrik Huňady, Martin Ďaloga
    HK Poprad: Tommi Nikkilä (Dušan Sidor) - Radoslav Suchý (A), Marcel Šterbák - Sabahudin Kovačevič (A), Atte Pentikainen - Jaroslav Špelda, Dominik Kramár - Mário Kurali, Dávid Gáborčík - Roman Tomas, Peter Klouda (C), Dávid Skokan - Dávid Buc, Samuel Takáč, Robert Sabolič - Filip Macejka, Jonnas Koskinen, Dávid Gríger - Peter Gapa, Ondrej Homa, Matúš Paločko

Rozhodca: Jura -Bogdaň, Smrek