Litvínov – High1 5:1 (kon.) | Slavia – Kladno 3:1 (kon.) | Třebíč – Znojmo 3:2 (pre.)
B. Bystrica – Sanok 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 3:3 (kon.) | Písek – Benátky n/J 1:4 (kon.)
Žďár n/S – Jihlava 3:4 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 2:2 (kon.) | Přerov – SHK Hodonín 5:6 (kon.)
Opava – Nový Jičín 12:2 (kon.) | Sokolov – Klatovy 4:4 (kon.) | Vsetín – Toruń 1:3 (kon.)
Frýdek-M. – Poruba 2011 1:5 (kon.) | Villach – Vítkovice 1:9 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
TKH Toruń
cz Štvrtok 23.08.2012, 18:00 • Na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Prípravný zápas

58:20
    Krásná kombinace domácích až do prázdné brány, ale ty jsou dnes prokleté, David Vítek míjí!

57:46
    Poslední šance domácích na trochu zdramatizování zápasu. Milosz Lidtke (TOR) dostává dvě minuty za podražení.

55:34
    Další oslabení pro domácí. Daniel Tesařík (VSE) se hodně zlobí, ale na rozhodnutí Husičky nic nezmění - 2 minuty, vysoká hůl.

54:44
    Ondřej Hruška nabral rychlost, kterou vůbec nestačili registrovat obránci Nesta Toruń až se dostal sám před Plaskiewicze, pod kterým poslal puk do branky, ale polský gólman stačil touš zalehnout.

52:37
    Toruń právě vstřelila branku!
    Vsetín už byl ve čtyřech, ale nedokázali se zbavit puku v obranném pásmu a Toruń skóruje. Po hezké kombinaci se trefuje z velkého úhlu přesně MARTIN MALÁT. Asistence: Przemyslaw Bomastek.

51:35
    Sudí Husička dnes tresty opravdu nešetří. Tomáš Mečiar (VSE) předvedl teatrální pád a odsedí si dvě minuty. 57 vteřin přesilovky pět na tři pro Toruń.

50:32
    Přesilovku si zahrají hosté, Tomáš Vodák (VSE) si u hrazení počínal nedovoleně a dostává dvě minuty za držení.

49:40
    Toruń se dostává do vedení v oslabení. Po tlaku domácích se hostům podařilo vyhodit a dostatek síly měl MAREK WRÓBEL, který se dostal sám do zakončení a načapal Hromadu střelou po zemi mezi nohy. Bez asistence.

48:58
    Po hezké kombinaci se dostal do zakončení Vaněk, který měl před sebou téměř prázdnou klec, ale v jasné šanci přestřelil!

48:02
    Další vyloučení, Bomastek (TOR) odsedí dvě minuty za držení.

45:39
    Domácí jdou do čtyř. Jiří Farda (VSE) dostává dvě minuty za hákování.

43:30
    Velká šance hostů! Dziegiel (TOR) se dostal do samostatného úniku, ale jeho zakončení blafákem na bekhend se neujalo.

42:11
    Vsetínská druhá formace dostala hosty pod tlak a ti museli faulovat. Marmurowicz (TOR) si odsedí dvě minuty za hákování.

31:52
    Hostující gólman Plaskiewicz fauloval Radka Holíka při projíždění kolem branky a dostává dvě minuty za podražení.

26:28
    Patrik Rosenberg se nyní jen těžce zvedá z ledu poté co inkasoval úder do oblasti hlavy a krku, trest odpyká Kamil Goščiminski (TOR) 2+10 minut osobní trest.

24:32
    Slabší chvilka pro Petra Hromadu, který propustil za svá záda nahození ze středního pásma. Gól je připsán KAMILOVI KALINOWSKÉMU. Bez Asistence.

19:14
    I Toruń okusí přesilovou hru 5 na 3. Jiří Farda (VSE) je vyloučen na dvě minuty za napadení.

17:59
    René Kajaba (VSE) oplácel za vsetínskou brankou a je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

15:11
    Velká šance Goščiminského (TOR), který byl sám před Hromadou a měl dostatek klidu na zakončení, ale vsetínský gólman po "haškovsku" vychytává.

13:52
    Neskutečné! Poté co od modré čáry letěla střela na Hromadu se v chumli před bránou odrazil puk na hokejku Guly (TOR), který měl před sebou celou prázdnou bránu, ale v jasné chvíli trefil tyč! I to se stává.

12:58
    René Kajaba se dostal do samostatného úniku, ale byl stíhán třemi protihráč a tak neměl na koncovku dostatek klidu, ale i tak vypálil přesně do horního růžku, kde ovšem úřadovala lapačka Plaskiewicze, jenž chytá zatím skvěle.

12:20
    I hosté okusí přesilovou hru, Adam Mikšovský (VSE) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

06:54
    Vsetín vstřelil branku!
    Nyní už je to branka, kterou si vsetínští plnou mírou zasloužili. O radost domácích fanoušků se postaral MÁRIO BREZÁNI, který si najel do mezikruží a přesnou střelou k tyči propálil hostujícího gólmana. Asistence: Erik Hanus, Michal Šišmič.

05:58
    Další vyloučení na straně polského celku, na dvě minuty za držení posílá sudí Husička na trestnou lavici Przemyslawa Bomastka (TOR). Vsetín si přes dvě minuty zahraje přesilovku pět na tři.

04:06
    Další faul hostů, který postihl Davida Vítka, jenž se nyní jen těžce zvedá z ledu, ale měl by být v pořádku. Na 2+2 minuty odchází na trestnou lavici Piotr Koseda.

02:42
    Daniel Vaněk netrefil takřka prázdnou klec poté co se puk odrazil před brankou na jeho hůl, zabránil tomu skvělý zákrok polského gólmana!

02:00
    Vsetín si zahraje přesilovou hru, na trestnou lavici za hrubost odchází na dvě minuty Michal Borovansky (TOR).

Filip Bazala

Góly a asistencie: 7. Brezáni (Hanus, Šišmič) - 25. Kalinowski, 50. Wróbel, 53. Malát (Bomastek)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) - Farda, Tesařík, Vodák, Tichý, Mečiar, Žabčík, Šišmič, Hanus - Zúbek, Vaněk, Vítek, Korčák, O. Hruška, Mikšovský, Kubo, Rosenberg, Kajaba, Holík, Ryabko, Brezáni.
    TKH Toruń: Plaskiewicz (Bojanowski) - Lang, Gula, Koseda, Skrzypkowski, Porebski, Lidtke, Pienak - Bomastek, Kalinowski, Malát - Jankowski, Wróbel, Dziegiel - Borovansky, Gošciminski, Marmurowicz - Husak, Kuchnicki, Minge.

Rozhodca: Husička - P. Škrobák, M. Škrobák.