Litvínov – High1 5:1 (kon.) | Slavia – Kladno 3:1 (kon.) | Třebíč – Znojmo 3:2 (pre.)
B. Bystrica – Sanok 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Hr. Králové 3:3 (kon.) | Písek – Benátky n/J 1:4 (kon.)
Žďár n/S – Jihlava 3:4 (kon.) | Kadaň – Ústí n/L 2:2 (kon.) | Přerov – SHK Hodonín 5:6 (kon.)
Opava – Nový Jičín 12:2 (kon.) | Sokolov – Klatovy 4:4 (kon.) | Vsetín – Toruń 1:3 (kon.)
Frýdek-M. – Poruba 2011 1:5 (kon.) | Villach – Vítkovice 1:9 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:4 (1:0, 0:1, 3:3)
HC Klatovy
cz Štvrtok 23.08.2012, 18:00Prípravný zápas

Všechny fanoušky dobrého hokeje zvu na sobotní exotický bonbónek v podání HC Baník Sokolov vs. High1 (Jížní Korea), začínáme v 17:30 hodin. Pěkný večer ze Sokolova. (20:20:12)

I v této disciplíně jsou úspěšnější hosté. Za domácí se trefil mazácky Vladislav Vrtek - za hosty přesnou mušku prokázaly Jan Topinka (jemu se velmi hodila dokonalá znalost místního ledu a zjevně dobrá forma) a Karel Herr.

Probíhá dovednostní soutěž ve formě samostatných nájezdů.

Ačkoliv byl Sokolov většinu zápasu lepší, díky neskutečně pasivitě v posledních 5 minutách končí zápas 4:4.

60:00

59:59
    Klatovy právě vstřelily branku!
    MARTIN POUSKA je úspěšný z dorážky a vyrovnává na 4:4. Asistence Karel Herr.

59:38
    ..........................a následuje další v krátkém sledu.

59:23
    Zakázané uvolnění.........

59:10
    Chybělo pouze několik centimetrů, kotouč však míjí opuštěnou branku hostí.

58:55
    Klatovy zkouší power - play a hrají v 6 lidech v poli.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Následuje zakázané uvolnění Klatov.

57:38
    Sokolov ve dvou šancích nedokázal překonat Smejkala.

56:57
    PETR MRÁZEK dělá ze zápasu drama, když snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Martin Pouska.

56:42
    Zakázané uvolnění Sokolova.

56:35
    Kotouč opět u Jakubala.

56:10
    JAN TOPINKA v přesilovce svým dnešním druhým gólem snižuje na 2:4.

55:26
    Zdeněk Sopr naskočil na led, Sokolov ve 4.

55:11
    Oddechový čas pro hosty.

55:11
    Petr Račanský (Sokolov) - 2 minuty za nedovolené bránění. 15 vteřin přesilovky 5 na 3 pro Klatovy.

54:40
    Jakubal předvedl velmi dobrou práci lapačkou i s následující rozehrávkou.

53:26
    Zdeněk Sopr (Sokolov) to přehnal s tvrdostí a dostává 2 minuty za hru vysokou holí.

52:44
    Ofsajd Sokolova.

52:20
    Sokolov nastřeluje tyč.

48:23
    Klatovům odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

47:15
    Smejkal střídá Hubáčka.

47:15
    Baník právě vstřelil branku!
    Nedáš - dostaneš! MILOSLAV KUNCL golfem zvyšuje na 4:1. Asistence: Roman Pražák.

46:23
    Šlauf ani Čuban v tutové pozici nepropálili čaroděje Jakubala.

45:57
    VLADISLAV VRTEK zvyšuje na 3:1.

45:53
    Moc nechybělo, aby se střelecky prosadil aktivní Zdeněk Formánek.

45:23
    Dobřemysl našel Pražáka a ten přízemní bombou prověřil reflexy Hubáčka.

43:29
    Chytrou hlavu a bystrou mysl prokázal v koncovce ROMAN PRAŽÁK. Asistence: Václav Dobřemysl.

38:51
    Sokolov dostal puk do klece hostí po vzorné spolupráci dvojice Tomáš Jakubal, Formánek. Ale branka není uznána.

38:15
    Stejně tak i Hubáček.

38:06
    Jakubal má další zásah.

37:31
    Kuncl potřetí dnes obrovsky chybuje a spasil ho pouze akrobaticky skvěle zasahující Jakubal na obranné modré.

36:44
    Kunclova střela těsně mimo tyče.

35:58
    Jan Šlauf (Klatovy) - 2 minuty za hákování.

33:22
    Miroslav Kuncl vymyslel neuvěřitelnou hrubici na útočné modré, čehož využil JAN TOPINKA a únikem v oslabení přes celé hřiště vyrovnává na 1:1.

32:07
    Jan Baxa (Klatovy) předvedl velmi tvrdý zákrok na Pavla Jakubala a dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

31:56
    Vrtek přistrčil Soprovi a ten jen tesně minul hostující branku.

31:15
    Jakubalův pokus prověřil Hubáčka.

30:12
    Hubáček zasahuje včas.

28:33
    Vizinger si nesřídil mířidla a jeho pokus ohrozil spíše fanoušky v levém rohu stadionu než Jakubala v brance Sokolova.

27:54
    Zakázané uvolnění domácích.

27:35
    Sokolov přežil oslabení bez úhony.

27:34
    Domácí klec posunutá z vymezeného prostoru.

26:25
    Dalekonosný pokus Otty Nováka od modré končí v lapačce Hubáčka.

25:35
    Domácí hráč dostává 2 minuty za podražení.

24:10
    Pokus Romana Pražáka vypadal dost gólově, minimálně z mého pohledu. Tudíž na sporné situace je to 1:1.

23:38
    A hned zasahuje na druhé straně i ochránce domácí svatyně Jakubal.

23:01
    Hubáček fantasticky sklapl betony proti pokusu agilního Svobody.

22:28
    Puk končí v Jakubalově moci.

22:22
    Formánkovo bleskurychlé nahození Zdeněk Sopr nestačil tečovat.

21:04
    Sokolov je kompletní.

20:43
    Kunclova střela přišla těsně po dpískání ofsajdu domácím.

20:01

20:00

19:56

19:40
    Vzápětí je hostujícímu hráči odpískano postavení útočícího hráče v brankovišti. A hra se stěhuje do středního pásma.

19:35
    Klatovy chtějí po souboji dvou hráčů v obranné třetině Sokolova pískat faul, rozhodčí Havelec však vehementně rozpažuje.

19:04
    Roman Pražák (Sokolov) to přehnal s důrazem v útočném pásmu a dostává 2 minuty za krosček.

17:43
    VLADISLAV VRTEK opět neskutečně rychlé a šikovné ruce, když vymíchal celou obranu Klatov na čele s brankářem Hubáčkem a bezpečně zavěsil do odkryté branky. Asistence: Jakub Svoboda. Stav utkání je 1:0 pro Sokolov.

15:02
    Kotouč se opět ocitl mimo hrací plochu. Vhazuje se v obranném pásmu Sokolova.

13:50
    Vyloučen Václav Fiala (Klatovy) - 2 minuty za krosček.

13:50
    Zdeněk Formánek si tvrdě vyšlápl v brankovišti na Hubáčka v brance Klatov, dle rozhodčího Havelce v rámci pravidel. Vzápětí se na něho zezadu vrhl obránce Klatov.

13:30
    Klatovy reklamují branku, hra však dále pokračuje.

12:18
    Oba týmy v plném počtu.

11:52
    Blumentrik střílel vedle a ani Pouska z lepší pozice, se netrefil do brankového prostoru domácích.

10:18
    Pavel Čuban (Klatovy) - 2 minuty za podražení, hraje se 4 na 4.

09:56
    Jan Urbančok (Sokolov) - 2 minuty za podražení.

09:30
    Sokolov v plném počtu.

08:55
    Jakubal velmi dobře vychytal nebezpečně zakončujícího Vizingera.

07:30
    Dvě minuty pro hráčskou lavici Sokolova, příliš mnoho hráčů na ledě - trest odpyká Jakub Svoboda.

06:44
    Vrtek projel obranou Klatov jako nůž máslem, ale jeho střelecká muška byla vychýlená.

05:53
    Pražák tvrdým, ale čistým tělem poslal k ledu hostujícího Topinku.

04:29
    Vrtek našel přesně Svobodu a ten svižnou střelou provětral betony hostujícího brankáře.

02:51
    Zblokována domácím obráncem střela Václava Fialy.

02:25
    Zakázané uvolnění hostí.

01:54
    Kiks Kuncla hasí výtečným zákrokem Pavel Jakubal. To byla velká šance Klatov.

01:32
    Ofsajd domácích.

01:11
    Kotouč mimo hrací plochu, vhazuje se ve středním pásmu.

00:52
    Ofsajd Klatov.

00:22
    Důraz Tomáše Jakubala při napadání v útočném pásmu, donutil hostující obránce k zahrání zakázaného uvolnění.

00:01

HC Baník Sokolov: P. Jakubal (Švagr) - Kuncl, Kocek, O. Novák, Formánek (A), Urbančok, Říha - Vrtek, Pražák, Dobřemysl (C), Sopr (A), Račanský, Chaljavin, T. Jakubal, Dimitrov, Čápek, J. Svoboda. Trenér: Carvan

SHC Klatovy: Hubáček (od 48 min. Smejkal) - Fiala (C), Blumentrik, Herr, Petráček, Mrázek, T. Novák - Pouska, Pavlis, Topinka, Vizinger, Vondryska, Baxa, Šlauf, Hájek, Čuban. Trenér: Mužík.

Rozhodčí: Havelec - Fiala, Kadeřábek.

Klatovy nastupují v bílomodrých dresech, Baník v černožluté kombinaci.

Úterní přípravný zápas byl zrušen týmem HC Most.

Sokolov by měl být o něco rozehranější. V prvním testu neuspěl v Klášterci 2:5, ve druhém zápase porazil výběr juniorských hráčů z ČR, kteří budou působit v zámoří (nižší soutěže) 9:6. Tento duel zůstal nedohrán když po hromadné bitce - na každé straně 3 tresty na 5 min. + do konce utkání, trenér Švindl stáhl svůj tým z ledu do šaten, tím pádem musel hlavní rozhodčí Kadeřábek ukončit střetnutí.

Klatovy v prvním přípravném utkání prohrály v poměru 8:2 na Kobře.

V dnešním přípravném zápase se střetnou tradičně celky HC Baník Sokolov - SHC Klatovy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Rostislav Králik

Góly a asistencie: 18. Vrtek (Svoboda), 44. Pražák (Dobřemysl), 46. Vrtek, 48. Kuncl (Pražák) - 34. Topinka, 57. Topinka, 57. Mrázek (Pouska), 60. Pouska (Herr)

Rozhodca: Havelec - Fiala, Kadeřábek