Juhoafrická rep. - India 3:2 (kon.) | Španielsko - Belgicko 2:5 (kon.)
Austrália - Veľká Británia 3:1 (kon.) | Nemecko - Holandsko 2:1 (kon.)
koniec udalosti
Austrália - Veľká Británia

3:1

(1:1)

Sobota 11.08.2012, 16:30 • Riverbank Arena, Londýn • Olympijské hry - pozemný hokej - muži

Je dobojované!

Olympijské bronzové medaile si po krásnom ofenzívnom, ale aj defenzívnom výkone v druhom polčase odnášajú Austrálčania!

Domáci britskí hráči ostávajú pokorení a veľmi smutní, ani sa im nedivím, pretože zinkasovali len pomyselné zemiakové medaile!
    (17:57:55)

70
    Posledných 30 sekúnd a útočia Austrálčania!

68
    Britský útok stroskotal a do útoku šprintovali Austrálčania!
    Ich zakončenie bolo však zblokované!

66
    Štyri minúty a 40 sekúnd pred koncom sa odhodlávajú na power-play domáci britskí hráči!

58
    Po nádhernej prihrávke na ľavú stranu sa po skvelom centri nekompromisnou strelou k ľavej žŕdke presadzuje Kieran Govers!
    3:1 pre Austráliu!

52
    Russel Ford tvrdo pálil z pravého krídla
    Britský gólman Fair nám však predvádza fakt fantastický výkon!
    Tentokrát nádherne zasiahol pravým betónom!

49
    Domáci hráči Veľkej Británie nám predvádzajú veľké množstvo zbytočných faulov!
    Austrálčania budú zahrávať ďalší pokutový roh!

48
    Ďalší ponúknutý pokutový roh Austrálčania už gólovo využívajú!
    Z pravého krídla skóruje nádherným zdviháčikom Jamie Dwyer!
    2:1 pre Austráliu!

47
    Austrálčania zo značky pokutového hodu míňajú britskú bránu!

46
    Austálčania majú výhodu druhého pokutového rohu!

45
    Rozhodcovská dvojica telefonuje s videorozhodcom, pretože si nie sú istý, či bol Austrálčan faulovaný alebo nie v mieste pokutového územia!

44
    Alastair Wilson z Veľkej Británie vidí žltú kartu, ktorá pre neho znamená vylúčenie z hry na dobu 5 minút!

40
    Austrálčania si nádherne rozložili akciu, po ktorej sa v blízkosti britskej brány dostal do zakončenie Swann!
    Jeho jemnú strieľanú prihrávku pokrýva gólman Fair!

35
    Stav sa nemení! Po pekne predvedenej nacvičenej akcii nám predviedol nádherný zákrok britský gólman Fair, ktorý zasiahol ľavým betónom!

34
    Austrálčania zinkasovali po tvrdom britskom faule v pokutovom území výhodu pokutového rohu!

29
    Britskí hráči vyrovnávajú!
    Po skvelom rozohraní sa loptička dostala na okraj bránkoviska a následne na ľavú stranu, kde stál osamotený Iain Lewers!
    Ten nekompromisne prekonáva gólmana Burgersa!
    Je vyrovnané - 1:1!

28
    Po nepovolenom obrannom zákroku jedného z Austrálčanom získali Briti pokutový roh!

26
    Briti sa musia opäť brániť!
    Tentokrát skvelú austrálsku prihrávku na pravé krídlo s veľkým šťastím stečoval obranca Fox, ktorý upokuje svoj tím!

25
    Po technickej dorážke v podaní austrálského hráča Knowlesa sa nádherným zákrokom vyznamenal gólman Fair!

21
    Obrovský závar pred britskou bránou!
    Napokon však takmer nikto nevedel, kde sa nachádza loptička!
    Najlepšie sa zorientoval obranca Fox, ktorý posiela loptu do bezpečia!

17
    Po nádhernej prihrávke na oblúk bránkoviska zinkasoval loptičku Austrálčan Simon Orchard, ktorý nekompromisnou strelou prekonáva britského gólmana Faira!
    1:0 pre Austráliu!

15
    Po nepresnostiach na austrálskej strane mohol nádherne zakončovať Brit Clarke! Už, už bol zinkasoval prihrávku a stál by osamotený pred austrálskou bránou, no obranca Caroll nám predviedol nádherné vypichnutie lopty!

4
    Britský hráč Clarke sa dostal do samostatného bleskového prieniku! Jeho únik však po niekoľkých sekundách zneškodnila pozorná austrálska obrana!