Juhoafrická rep. - India 3:2 (kon.) | Španielsko - Belgicko 2:5 (kon.)
Austrália - Veľká Británia 3:1 (kon.) | Nemecko - Holandsko 2:1 (kon.)
koniec udalosti
Austrália - Veľká Británia

3:1

(1:1)

Sobota 11.08.2012, 16:30 • Riverbank Arena, Londýn • Olympijské hry - pozemný hokej - muži

Je dobojované!

Olympijské bronzové medaile si po krásnom ofenzívnom, ale aj defenzívnom výkone v druhom polčase odnášajú Austrálčania!

Domáci britskí hráči ostávajú pokorení a veľmi smutní, ani sa im nedivím, pretože zinkasovali len pomyselné zemiakové medaile!
    (17:57:55)

70
    Koniec zápasu!

70
    Posledných 30 sekúnd a útočia Austrálčania!

69
    Briti sa snažia skórovať, no pozorná austrálska defenzíva je jasne proti!
    Austrálčania sa oslobodzujú!

68
    Britský útok stroskotal a do útoku šprintovali Austrálčania!
    Ich zakončenie bolo však zblokované!

67
    Jonty Clarke tvrdo vystrelil z pravej strany! Jeho strela však bola zblokovaná do bezpečia!

66
    Štyri minúty a 40 sekúnd pred koncom sa odhodlávajú na power-play domáci britskí hráči!

65
    Vidíme ďalšie hromadné striedanie!
    5 minút pred koncom sa do útoku dostávajú britskí hráči!

63
    Protinožci sa dokonca odhodlali aj zaútočiť! Strela v podaní Butturiniho však končí vedľa britskej brány!

62
    Austráčania nám predvádzajú nádhernú obrannú hru, ktorá nedáva domácim Britom šancu!

60
    Austrálčania sa podľa môjho názoru pomaličky sťahujú do obrany a vyčkávajú na prípadný rýchly protiútok.

59
    Britskí hráči sa snažia útočiť, aby sa zmocnili bronzových medailí, no zatiaľ sa im veľmi nedarí!

58
    Po nádhernej prihrávke na ľavú stranu sa po skvelom centri nekompromisnou strelou k ľavej žŕdke presadzuje Kieran Govers!
    3:1 pre Austráliu!

57
    Momentálne vidíme veľmi vyrovnaný výkon na oboch stranách, ktorý sa nesie v znení veľkého počtu nepresností!