USA - Španielsko 7:8 (kon.) | Chorvátsko - Čierna Hora 7:5 (kon.)
Maďarsko - Austrália 10:9 (kon.) | Taliansko - Srbsko 9:7 (kon.)
Maďarsko - Austrália

10:9

(4:2, 2:4, 1:0, 3:3)

Piatok 10.08.2012, 19:30Olympijské hry - vodné pólo - muži

Zápas sa nám skončil víťazstvom favorita a tak sa žiadne prekvapenie nekonalo, aj keď to chvíľkami vyzeralo, že by húževnatý Austrálčania mohli prekvapiť. Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok večera. (20:39:50)

32
    Koniec stretnutia

32
    V poslednej minúte si berie Austrália oddychový čas.

31
    V predposlednej minúte dáva Maďarsko ešte jeden gól, peknú akciu zakončuje Hosnyanszky (9:10)

31
    Teraz veľmi rýchle góly na oboch stranách, v predposlednej minúte je stav stretnutia teda vyrovnaný a pri lopte Austrália. (9:9)

30
    A je tu nádherný vyrovnávajúci gól Denesa Vargu. (8:8)

29
    Oba tímy teraz svojou ľahkovážnosťou prichádzajú o loptu. Stav tak zostáva nezmenený.

28
    Ale teraz sa skóre otáča! Veľmi peknou strelou sa prezentoval Tim Cleland (AUS). (7:8)

26
    Vylúčený Maďar Varga Daniel a jeho priestup v zápätí trestá Austrálčan Whalan vyrovnávajúcim gólom. (7:7)

25
    Austrália sa pokúša brániť, no maďarská obrana je naozaj výborná.

25
    Začala sa posledná štvrtiny. Loptu získala Austrália.

24
    Koniec tretej štvrtiny.

24
    V posledných sekundách ešte presilovka Maďarska.

24
    Začala posledná minúta tretej štvrtiny a diváci pískajú, evidentne sa im nepáči toľko nepresností na oboch stranách.

22
    Maďari sa ujímajú vedenia! Presilovku využíva po peknej strele Hosnyanszky. (7:6)

22
    Nasleduje vylúčenie Austrálčana Millera a maďarský tréner si berie oddychový čas.

21
    Máme za sebou už takmer 5 minút z druhej štvrtiny, zatiaľ si svoje štatistiky vylepšujú iba brankári a gól sme v tejto časti hry ešte nevideli.

20
    Vynikajúci Szecsi v Maďarskej bráne, chytil strelu ktorá sa odrazila od vody.

18
    Jedna nepresnosť strieda druhú a tak je stav zatiaľ nerozhodný.

17
    Začal sa tretia štvrtina, pri lopte je Austrália.

16
    Koniec druhej štvrtiny.

16
    4 sekundy pred koncom druhej štvrtiny je vyrovnané! Presne sa trafil Biros (HUN) a nedal brankárovi šancu. (6:6)

16
    Austrália opäť vo vedení! A ďaľšiu presilovku v tomto stretnutí využíva Whalan. (5:6)

15
    Aj tieto vylúčenia sú potrestané, obranu Austrália prestrelil Hosnyanszky. (5:5)

15
    Teraz však vylúčená až dvojica hráčov Austrália.

14
    A máme to obrat! Austrália dokázala obrátiť z 4:1 na 4:5. Presne sa trafil a zároveň využil presilovku Miller. (4:5)

14
    Szivos (HUN) na 20 sekúnd oslabuje svoj tím.

13
    Teraz ho zachránila tyčka.

12
    Dva parádna zákroky Dennerleyho (AUS) behom pár sekúnd držia Austrália stále nad vodou.

12
    A je Vyrovnané! Tak to je neuveriteľné! Tento krát sa trafil Billy Miller (4:4)

11
    Na oboch stranách teraz zazvonili horné žrdky.

10
    Campbell (AUS) oslabuje svoj tím.

9
    Po pekne akcii však udrelo na druhej strane! Austrálčan McCgregor pridáva svoj druhý gól po nádhernej prihrávke Millera (4:3)

9
    Súboj o loptu vyhralo Maďarsko zásluhou Denesa Vargu.

8
    O pár sekúnd sa začne druhá štvrtina.

8
    Skončila sa prvá štvrtina v ktorej sme už gól nevideli!

8
    Začala sa posledná minúta prvej štvrtiny.

7
    Strela Maďara Kissa sa neujala a tak trestá na druhej strane Younger a znižuje stav stretnutia. (4:2)

5
    Austrálsky tréner si zobral oddychový čas.

5
    Tú s prehľadom premieňa kapitán Maďarska Peter Biros a posiela tak svoj tím už do trojgólového vedenia. (4:1)

5
    Ale pozor! Po faule Youngera (AUS) bude strieľať penaltu.

5
    Nasledovali zblokované strely na oboch stranách. Stav tak zostáva nezmenený.

4
    V tej istej minúte pridáva svoj druhý gól v tomto stretnutí Madarás (HUN) zároveň aj využíva presilovú hru. Rozdiel je tak už dvojgólový. 3:1

4
    Na 20 sekúnd oslabuje svoj tím Campbell (AUS).

3
    Denes Varga (HUN) po peknej strele stav stretnutia nakláňa na stranu Maďarského tímu. (2:1)

2
    V tej istej minúte ešte vyrovnáva Madaras (hun) po asistencii Vargu. (1:1)

2
    A máme tu hneď prvý gól stretnutia, jednu z prvých príležitostí v tomto stretnutí využíva McCgegor (AUS) 0:1

1
    Austrália zásluhou Howdena vyhrala súboj o loptu.

O pár sekúnd sa začne stretnutie.

Dobrý deň prajem, máme pred sebou stretnutie vo vodnom póle v skupine o 5-8 miesto. Stretnú sa proti sebe porazený štvrťfinalisti Maďarsko a Austrália. Jasným favoritom je celok z Maďarska, uvidíme ako sa s touto úlohou naši južný susedia vysporiadajú.

Vítame Vás pri on-line prenose. Udalosť začína o 19:30.