USA - Španielsko 7:8 (kon.) | Chorvátsko - Čierna Hora 7:5 (kon.)
Maďarsko - Austrália 10:9 (kon.) | Taliansko - Srbsko 9:7 (kon.)
Maďarsko - Austrália

10:9

(4:2, 2:4, 1:0, 3:3)

Piatok 10.08.2012, 19:30Olympijské hry - vodné pólo - muži

Zápas sa nám skončil víťazstvom favorita a tak sa žiadne prekvapenie nekonalo, aj keď to chvíľkami vyzeralo, že by húževnatý Austrálčania mohli prekvapiť. Ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok večera. (20:39:50)

32
    Koniec stretnutia

32
    V poslednej minúte si berie Austrália oddychový čas.

31
    V predposlednej minúte dáva Maďarsko ešte jeden gól, peknú akciu zakončuje Hosnyanszky (9:10)

31
    Teraz veľmi rýchle góly na oboch stranách, v predposlednej minúte je stav stretnutia teda vyrovnaný a pri lopte Austrália. (9:9)

30
    A je tu nádherný vyrovnávajúci gól Denesa Vargu. (8:8)

29
    Oba tímy teraz svojou ľahkovážnosťou prichádzajú o loptu. Stav tak zostáva nezmenený.

28
    Ale teraz sa skóre otáča! Veľmi peknou strelou sa prezentoval Tim Cleland (AUS). (7:8)

26
    Vylúčený Maďar Varga Daniel a jeho priestup v zápätí trestá Austrálčan Whalan vyrovnávajúcim gólom. (7:7)

25
    Austrália sa pokúša brániť, no maďarská obrana je naozaj výborná.

25
    Začala sa posledná štvrtiny. Loptu získala Austrália.

24
    Koniec tretej štvrtiny.

24
    V posledných sekundách ešte presilovka Maďarska.

24
    Začala posledná minúta tretej štvrtiny a diváci pískajú, evidentne sa im nepáči toľko nepresností na oboch stranách.

22
    Maďari sa ujímajú vedenia! Presilovku využíva po peknej strele Hosnyanszky. (7:6)

22
    Nasleduje vylúčenie Austrálčana Millera a maďarský tréner si berie oddychový čas.

21
    Máme za sebou už takmer 5 minút z druhej štvrtiny, zatiaľ si svoje štatistiky vylepšujú iba brankári a gól sme v tejto časti hry ešte nevideli.