Belgicko - USA 2:1 (kon.) | Čína - Austrália 0:2 (kon.)
Nový Zéland - Veľká Británia 1:3 (kon.) | Holandsko - Argentína 2:0 (kon.)

2:1

(1:1)

Piatok 10.08.2012, 09:30Olympijské hry - pozemný hokej - ženy

62
    USA skúša power-play! Crandallová si berie rozlišovacie tričko a už osem minút pred koncom je to vabank!

50
    Až na tretí krát sa podarilo hráčke Valckeovej prekonať americkú brankárku. Belgicko vyhráva 2:1!

48
    Američanky dali gól, ale Belgicko využíva na protest video kvôli dotyku nohy jednej z Američaniek! Protest sa ujal! Gól NEPLATÍ...

28
    Ani teraz však Američanky úspešné neboli!

23
    Nicholsová však míňa bránu. Gól sme nevideli ani z tejto štandardnej situácie.

22
    Prvý trestný roh nevyšiel. Šanca na reparát. Je tu aj druhý!

19:43
    A je tu gól! Belgicku sa napokon podarilo streliť vyrovnávajúci gól ešte v prvom polčase. Pozemnou strelu do ľavej časti brány strelila vyrovnávajúci gól Gerniersová.

05:47
    Tomu sa hovorí efektivita. Po nevýrazných prvých piatich minútach prišla prvá strela, ktorá znamenala aj prvý gól. Američanka Selenskiová strieľa gól po krásnom individuálnom prieniku pomedzi belgické obraňujúce hráčky. Na záver akcie si vychutnala aj brankárku, keď ju dokázala obhodiť. 0:1!