Egypt – Bielorusko 3:1 (kon.) | Brazília – N. Zéland 3:0 (kon.) | Japonsko – Honduras 0:0 (kon.)
Španielsko – Maroko 0:0 (kon.) | Mexiko – Švajčiarsko 1:0 (kon.) | J. Kórea – Gabon 0:0 (kon.)
Senegal – SAE 1:1 (kon.) | Veľká Británia – Uruguaj 1:0 (kon.)
Mexiko
1:0 (0:0)
Švajčiarsko
Streda 01.08.2012, 18:00 • Millennium Stadium • Olympijské hry - muži

89
    Raul Jimenez striela na bránu a Benaglio vyráža pred seba, krátko na to Peralta mieri tesne vedľa!

88
    Hochstrasser dostáva žltú kartu za faul a nasleduje priamy kop Mexika.

85
    Švajčiarsko strieda: Odchádza Kasami, prichádza Hochstrasser.

84
    Mexiko strieda: Odchádza Dos Santos, prichádza R. Jimenez.

84
    Jimenez striela tesne spoza šestnástky a Benaglio vyráža jeho strelu na brvno! Nasleduje roh Mexika.

79
    Mexiko strieda: Odchádza Fabian, prichádza Ponce.

79
    Aquino z hranice šestnástky tesne míňa švajčiarsku bránu!

77
    Kasami skákal nebezpečne a loptu pre Coronom aj pohladil hlavou, Corona vyráža na ďalší roh.

76
    Švajčiarsko strieda: Odchádza Abrashi, prichádza Wiss.

74
    Eneghara skúša strelu z uhla, ale Corona jeho pokus posiela na roh.

69
    Mexiko dalo gól!
    ORIBE PERALTA sa dostal pred Benaglia, ktorého z blízka prekonáva a posiela svoj tím do vedenia.

68
    Peralta bol v šestnástke tiesnený a tak zvolil prihrávku dozadu na Enriqueza, ale ten spoza šestnástky míňa bránu.

61
    Švajčiarsko strieda: Odchádza Zuber, prichádza Drmic.

59
    Kasami v šanci hlavou neprekonáva Corona.

54
    Dos Santos nahral v šestnástke na Peraltu, ktorý vystrelil z ťažkého uhla a trafil bočnú sieť švajčiarskej brány.

46
    Mexiko cez prestávku vystriedalo. Do druhého polčasu už nenastúpi Vidrio, miesto neho prichádza Jimenez.

45+
    Dos Santos z priameho kopu tesne míňa spojnicu Benagliovej svätyne!

45+
    Affolter sťahuje unikajúceho Aquina a dostáva žltú kartu. Nasleduje priamy kop Mexika z necelých 30 metrov.

43
    Dos Santos vystrelil z prvej z hranice švajčiarskeho pokutového územia, Benaglio reflexívne vyráža pred seba!