Egypt – Bielorusko 3:1 (kon.) | Brazília – N. Zéland 3:0 (kon.) | Japonsko – Honduras 0:0 (kon.)
Španielsko – Maroko 0:0 (kon.) | Mexiko – Švajčiarsko 1:0 (kon.) | J. Kórea – Gabon 0:0 (kon.)
Senegal – SAE 1:1 (kon.) | Veľká Británia – Uruguaj 1:0 (kon.)
Južná Kórea
0:0 (0:0)
Gabon
Streda 01.08.2012, 18:00 • Wembley • Olympijské hry - muži

Prajem vám ešte pekný zvyšok večera, lúči sa s vami Tomáš Batiz. Uvidíme sa niekedy nabudúce. (19:57:14)

Skončil sa zápas medzi Južnou Kóreou a Gabunom výsledkom 0:0.
    Zápas mal celý priebeh v podstate iba v strede ihriska, kde tu padol center, ale všetko to riešili brankári, ktorí nenarobili skoro žiadne chyby, tímy sa tak rozišli s bezgólovou remízou a rozdelia si body.

90+3
    Roh je nepremenený, Jung odkopáva od vlastnej brány.

90+2
    Roh pre Gabun, zdá sa že to bude asi posledná šanca.

90
    Vyzerá to tak, že sa tieto tímy rozdelia remízou, rozhodca tak ako v prvom polčase aj v druhom nastavuje tri minúty.

89
    Na druhej strane prichádza priamy kop pre Gabun, v múre sa ocitli dvaja hráči, ktorí nepomohli, lopte preletela aj múr, no letela len kúsok okolo pravého vinkla.

88
    Center z pravej strany, v 16-tke prichádza zakončenie nožničkami, lopta však míňa bránu, ostáva stav 0:0.

87
    Štandardná situácia pre Kóreu, lopta končí v 16-tke, obrana posiela loptu do bezpečia.

86
    Na teraz center z druhej strany ihriska, opäť končí v aute rozohrávajú hráči Gabuna.

85
    Center z pravej strany skončil iba za čiarou, síce v 16-tke vyskakovalo viacero hráčov, no loptu ako som spomínal nezasiahli.

85
    Po odkope od brány prichádza faul po osobnom súboji, loptu rozohrajú hráči Gabunu.

83
    Center Kórei do 16-tky súpera, lopta po hlavičke končí v náručí brankára Gabuna.

82
    Stav je stále 0:0, do konca zápasu niečo vyše osem minút.

80
    Striedanie v mužstve Kórei, ihrisko opúšťa Park, nastupuje Kim.

79
    Nepríjemný center z pravej strany, brankár Kórei iba výskokom boxuje nad bránu.

78
    Po štandardnej situácii Kórei sa stav nemení, lopta sa zakrútila na vonkajšiu tyč, tam hlavičkuje jeden Kórejec, ale míňa, takže stav ostáva 0:0.