Borisov – Debrecín 1:1 (kon.) | Shmona – Neftçi Baku 4:0 (kon.) | Tiraspol – D. Záhreb 0:1 (kon.)
Molde – Bazilej 0:1 (kon.) | AEL Limassol – Partizan 1:0 (kon.) | Maribor – Dudelange 4:1 (kon.)
Kodaň – Brugge 0:0 (kon.) | Anderlecht – Ekranas 5:0 (kon.) | Śląsk – Helsingborg 0:3 (kon.)
Celtic – Helsinki 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Vaslui 1:1 (kon.) | Kluž – Liberec 1:0 (kon.)
Celtic Glasgow
2:1 (0:0)
HJK Helsinki
cz Streda 01.08.2012, 20:45 • Celtic Park • Liga majstrov (predkolá)

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný letní večer a u dalších onlajn přenosů na počtenou. (22:36:52)

Utkání skončilo vítězstvím Celticu v poměru 2:1. Po ospalém prvním poločase se ve 47. minutě ujali vedení hosté zásluhou Rasmuse Schullera. Za 7 minut ale odpověděl po exkluzivní nabídce Samarase gary Hooper a v 61. minutě vstřelil vítěznou branku Charlie Mulgrew. Do odvety tak s trochu lepším výsledkem půjdou hráči skotského celku.

90+2
    Další centrovaný míč a bude následovat další rohový kop.

90+1
    Wallén se štěstím zasáhl před dotírajícím Forrestem.

90
    Sudí Zelinka nastaví 3 minuty.

89
    Další roh domácích.

87
    Dvojité střídání domácího celku, odstupují Samaras a Hooper, na jejich místa naskočili Lustig a McCourt.

87
    Brownova střela z 18 metrů jen olízla tyčku, Wallén ji vytěsnil, bude z toho rohový kop.

86
    Nádherná akce domácích, Hooper propíchnul balón za obranu na Forresta, tomu se ale pod nohy připletl Ledley, oba hráči upadli na zem a pro balˇon si v klidu došel Wallén.

84
    Poslední střídání hostů, odešel střelec první branky Rasmus Schuller, na jeho místo na posledních pár minut naskočil Joel Pohjanpalo.

83
    Wallén raději ukryl míč ve své náruči.

81
    Nacvičený signál na Mulgrewa, ale je z toho "pouze" rohový kop.

80
    Sorsa fauloval Samarase v nebezpečné vzdálenosti od hostující branky.

79
    Mulgrew napřáhl z dobrých 25 metrů, tvrdá rána skončila vedle pravé tyče Wallénovy branky.

78
    Rohový kop pro Celtic.

77
    Tempo utkání hodně rapidně uvadlo, hosté se snaží vyrovnat, domácím se vůbec nedaří kombinace.