Borisov – Debrecín 1:1 (kon.) | Shmona – Neftçi Baku 4:0 (kon.) | Tiraspol – D. Záhreb 0:1 (kon.)
Molde – Bazilej 0:1 (kon.) | AEL Limassol – Partizan 1:0 (kon.) | Maribor – Dudelange 4:1 (kon.)
Kodaň – Brugge 0:0 (kon.) | Anderlecht – Ekranas 5:0 (kon.) | Śląsk – Helsingborg 0:3 (kon.)
Celtic – Helsinki 2:1 (kon.) | Fenerbahce – Vaslui 1:1 (kon.) | Kluž – Liberec 1:0 (kon.)
Celtic Glasgow
2:1 (0:0)
HJK Helsinki
cz Streda 01.08.2012, 20:45 • Celtic Park • Liga majstrov (predkolá)

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný letní večer a u dalších onlajn přenosů na počtenou. (22:36:52)

Utkání skončilo vítězstvím Celticu v poměru 2:1. Po ospalém prvním poločase se ve 47. minutě ujali vedení hosté zásluhou Rasmuse Schullera. Za 7 minut ale odpověděl po exkluzivní nabídce Samarase gary Hooper a v 61. minutě vstřelil vítěznou branku Charlie Mulgrew. Do odvety tak s trochu lepším výsledkem půjdou hráči skotského celku.

90+2
    Další centrovaný míč a bude následovat další rohový kop.

90+1
    Wallén se štěstím zasáhl před dotírajícím Forrestem.

90
    Sudí Zelinka nastaví 3 minuty.

89
    Další roh domácích.

87
    Dvojité střídání domácího celku, odstupují Samaras a Hooper, na jejich místa naskočili Lustig a McCourt.

87
    Brownova střela z 18 metrů jen olízla tyčku, Wallén ji vytěsnil, bude z toho rohový kop.

86
    Nádherná akce domácích, Hooper propíchnul balón za obranu na Forresta, tomu se ale pod nohy připletl Ledley, oba hráči upadli na zem a pro balˇon si v klidu došel Wallén.

84
    Poslední střídání hostů, odešel střelec první branky Rasmus Schuller, na jeho místo na posledních pár minut naskočil Joel Pohjanpalo.

83
    Wallén raději ukryl míč ve své náruči.

81
    Nacvičený signál na Mulgrewa, ale je z toho "pouze" rohový kop.

80
    Sorsa fauloval Samarase v nebezpečné vzdálenosti od hostující branky.

79
    Mulgrew napřáhl z dobrých 25 metrů, tvrdá rána skončila vedle pravé tyče Wallénovy branky.

78
    Rohový kop pro Celtic.

77
    Tempo utkání hodně rapidně uvadlo, hosté se snaží vyrovnat, domácím se vůbec nedaří kombinace.

74
    Druhé střídání v řadách HJK, místo Miki Vayrynena přišel Antti Okkonen.

72
    Samaras se nedostal k zakončení, tlak Celticu po druhé vstřelené brance trochu uvadl.

70
    A Samaras inkasuje za své chování žlutou kartu.

70
    Samaras je hodně vzteklý, sudí Zelinka mu odpískal další faul.

68
    Forrestův centr proletěl pokutovým územím a skončil až v zázemí.

65
    První střídání domácích, za Krise Commonse přichází Anthony Stokes.

64
    Hlavička Hoopera mimo.

63
    Commons v dobré pozici zamířil těsně vedle!

61
    Celtic právě vstřelil branku!

A střídání se hostujícímu trenérovi nevyplatilo, nový hráč ještě ani nestihl doběhnout do vlastní šestnáctky a Charlie MULGREW otáčí vývoj skóre na stranu domácích, prosadil se hlavou!

60
    První střídání, netradičně při obranné standartce, odchází Mäkelä, přichází Sadik.

60
    Na hřišti se přiostřuje, na zemi leží jeden hostující hráč, hraje se ovšem dál a následuje roh domácích.

58
    Mäkelä se řítil sám na Forstera, obránci ho ale stihli doběhnout a zmařit mu šanci.

56
    Roh pro domácí.

54

Je vyrovnáno! Samaras krásně našel úplně volného Garyho HOPPERA, pro kterého nebyl problém dopravit míč do branky!

54
    Rohový kop pro hosty.

53
    První žlutou kartu v utkání viděl hostující Mika Vayrynen.

51
    Forrest stříleným centrem hostujícího brankáře Walléna nepřekonal.

48
    Domácí chtěli ihned odpovědět, Commons nastřelil tyč!

47
    Helsinki právě vstřelily branku!

Finský celek střílí na začátku druhého poločasu úvodní branku utkání! Rychlý útok zakončil nadvakrát Rasmus SCHÜLLER.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:45.

45+1
    Forrestovu střelu zastavili hostující obránci.

45
    Sudí Zelinka nastaví v první půli dvě minuty.

44
    Další vybídnutí Hoopera nevyšlo podle představ domácích.

43
    Wanyama stačil pohlídat dva hostující hráče na pravé straně, do útoku jde Celtic.

41
    Ledley snažil posunout míč volnému Hooperovi, bude z toho ale pouze roh.

39
    Ke konci první půle jsou finští hráči nebezpečnější než domácí celek.

37
    Na hřišti po souboji se Samarasem zůstal ležet Lindström.

35
    Forster musel vyrazit střelu z 25 metrů na rohový kop.

35
    Finští hosté znovu s míčem před pokutovým územím Celticu.

33
    Samarasovi odpískán útočný faul, vlasatý útočník Celticu se udivuje.

30
    Samaras nedoskočil na centrovaný balón, který nakonec skončil jen těsně vedle branky. Všemu ale předcházel ofsajd řeckého forvarda.

28
    Domácí obecenstvo se teď čílí na sudího Zelinku, který neodpískal pokutový kop po pádu kapitána Browna.

27
    Hosté už se jak vidno osmělili a pořádají delší výlety na polovinu Celticu než v samém úvodu utkání.

24
    Savage se cpal do zakončení, Forrest v poslední chvíli odkopl míč alespoň za cenu rohu.

22
    Ledleyho rána bez přípravy vystrašila Walléna, který znovu vyrazil na roh!

21
    Standartka pro Celtic.

19
    Po delší době také finský mistr na polovině soupeře.

17
    Samaras se cpal do zakončení, v poslední chvíli zasáhl brankář Wallén. Bude z toho roh.

15
    Forrestovu nabídku před branku nejdříve netrefili 2 hráči až se z druhé vlny přiřítil Commons, ale v tísni vystřelil jen vedle.

14
    První větší šance utkání! Hooper si naskočil na Samarasův centr, hlavičkoval nad!

12
    Sporný souboj ve vápně Celticu, po Lindströmově pádu se ale bude pouze odkopávat od branky Forstera.

11
    Hooperův centr sražen na další rohový kop.

9
    Samaras neprocpal míč zpátky na Hoopera, Celtic zůstává s míčem před pokutovým územím hostů.

7
    Domácí brankář Forster si poprvé sáhl na balón.

6
    Forrestův přízemní centr nikoho nenašel.

4
    Český sudí Zelinka odpískal faul proti Helsinkám.

2
    Wanyama zakončoval hlavou na zadní tyči, jen to zahučelo Celtic Parkem.

2
    Další centr odvrácen na rohový kop, finský celek od začátku zatlačen před svojí šestnáctkou.

1
    V první minutě se Celtic ihned hnal do útoku, střela z velkého úhlu skončila na boční síti.

1

Ne třeba dodávat, že velkým favoritem tohoto utkání bude skotský celek, kterému v nedávné době odešel největší soupeř v jejich lize, a to Glasgow Rangers, kteří byli kvůli dluhům místním svazem přeřazeni až do čtvrté nejvyšší soutěže.

Vítejte u online přenosu z utkání 3. předkola Ligy mistrů v sezóně 2012-13. Dnes budeme sledovat utkání mezi Celticem Glasgow a HJK Helsinki.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.