Japonsko – Južná Afrika 0:0 (kon.) | Kanada – Švédsko 2:2 (kon.) | USA – Severná Kórea 1:0 (kon.)
Francúzsko – Kolumbia 1:0 (kon.) | N. Zéland – Kamerun 3:1 (kon.) | Veľká Británia – Brazília 1:0 (kon.)
USA
1:0 (1:0)
Severná Kórea
Utorok 31.07.2012, 18:15Olympijské hry - ženy

Ja sa s vami lúčim, prajem pekný zbytok večera, zapnite si nás napríklad aj zajtra, určite si prídete na chuť z bohatej športovej ponuky. (01:11:33)

Skončil sa zápas medzi USA a KLDR výsledkom 1:0. Jediný gól zápasu padol v 25. minúte, keď sa presadila Wambachová.

90+2
    Pomaly sa končí zápas, USA si drží loptu pri kopačkách.

90+1
    Center na 16-tku Kórei, tam všetko riadi obrana hostí a loptu odkopáva.

90
    Rozhodca nastavuje dve minúty.

89
    Priamy kop zahrala Lloydová, lopta však skončila iba v prostriedku brány a tam je brankárka KLDR.

88
    Yong Sim fauluje, priamy kop cca z 25 metrov.

87
    Blíži sa nám záver zápasu, USA kombinuje na vlastnej polovici.

84
    Morgenová sa dostala k lopte, vzápätí jej padli pod nohy dve hráčky Kórei, ale nepíska sa.

83
    Posledné striedanie v tíme USA, ihrisko opúšťa Cheneyová, nastupuje Rodriguezová.

81
    Po druhej žltej karte ide predčasne do sprchy Choe Mi Gyong.

80
    Striedanie v mužstve KLDR, odchádza Chung Sim Kim, nastpuje Un Hyang Kim.

79
    Wambachová si precvičila kľučky, tie však neprehrali Gum Kim.

78
    Fanúšikovia žijú s USA, jasné pokriky ich ženú do víťazného konca.

75
    Druhé striedanie USA. Ihrisko opúšťa Buehlerová, nastpuje Seabrunová.

74
    Znovu zatlačili hráčky Ameriky, ale nekončí to strelou, nepríjemný center z pravej strany rieši brankárka.

73
    Američanky vycentrovali loptu, tá však skončila iba u hráčky Kórei, ktorá je vzápätí faulovaná.

71
    Pri lopte Američanky, výmenná lôpt po aute medzi stopérmi.

70
    Center z pravej strany končí v náručí brankárky KLDR.

68
    Kim Su Gyong sa z ničoho nič dostala k lopte, jej strela pred 5-ťkou ostala mimo brány, dosť veľká šanca ostala nepremenená.

67
    Po dlhšom čase zakončujú hráčky Kórei, strela Ye Gong, skončila v náručí Solovej.

64
    Nepresný center z pravej strany z kopačiek hráčky USA, loptu si hravo zobrali hráčky KLDR.

63
    Striedanie v mužstve hostí, ihrisko opúšťa Gyong Choe, nastpuje Hui Kim.

60
    Kórea na chvíľu na polke súpera, ako vravím na chvíľu pozorná obrana nechce dnes inkasovať takže odpratáva loptu do bezpečia.

59
    Amerika celkom dobre zakombinovala, síce je to medzi obranou a zálohou, ale aj to sa počíta do celkových štatistík držania lopty.

56
    Američanky ani na dva krát nevycentrovali, už keď sa im to podarilo všetko v v 16-tke rieši brankárka.

55
    Posledných päť minút je nudnejší futbal, lopta sa nakopáva zo strany na stranu.

54
    Výmena lôpt medzi obrancami Ameriky, následne sa do kombinácie pridáva aj brankárka.

51
    Ofsajd pre Kóreu.

50
    Heatová mala obrovskú príležitosť po rýchlej kombinácii sa dostala lopta k Morgenovej, ta iba priťukla na striedajúcu Heatovú a ta prestrelila bránu.

48
    Kórea znovu vymýšľa nejakú šancu, aktivitu im neodoprieme, ale túto bludnú prihrávku áno, do útoku tak idú Američanky.

47
    Priamy kop pre Kóreu, Kim Na Hui minula bránu Soloovej.

46
    V úvode druhého polčasu striedanie v tíme USA, prichádza Heatová, odchádza Rapineová.

Americký tím celých 45. minút tlačí súpera, Kórejské hráčky sa na teraz iba bránia, pretože na bránu vystrelili iba jeden krát aj to trafili iba brankárku.

Skončil sa prvý polčas.

45+1
    Faul na Lloydovú, ta rozohráva na krátko.

45
    Rozhodkyňa nastavila ešte dve minúty.

44
    Pomaly sa nám bude končiť prvý polčas, stav je stále rovnaký. Gólom z 25. minúty vedie USA.

40
    Morganová efektívne našla Lloydovú, ktorá z prvej prekopla bránu.

39
    Morganová otočila hru na Rapineovú, ktorá vycentrovala do 16-tky. Hlavička Wambochovej skončila na tyči.

36
    Hráčky Kórei idú do protiútoku, Kim bola sklzom zastavená O´Harovou.

34
    Morganová centruje z pravej strany, nasleduje roh pre USA. Po rohu sa dostáva k lopte opäť Morganová, ktorá páli mimo.

33
    Kórea si pripisuje prvú strelu na bránu zásluhou striedajúcej Gum Kim.

31
    Striedanie už v prvom polčase, ihrisko opúšťa Hyon Hui Yun, nastpuje Su Gyong Kim.

30
    Chenyová sa dostáva do zakončenia, lopta mína bránu KLDR.

29
    Znovu je to Wambochová, ktorá si po centri z ľavej strany hlavičkuje na bránu, radosť z druhého gólu jej pokazila parádnym zákrokom Chang Ran O.

25
    USA dalo gól! Po peknej kombinácii sa dostali Američanky vedenia, po centri a následnom priťuknutí Morwanovej vystrelila ABBY WAMBACHOVÁ, lopta skončila pri pravej tyči.

24
    Center Američaniek, lopta však preletela iba 16-tku KLDR, loptu vyvážajú Kórejky.

23
    Ofsajd pre Kim Song Hui bol odpísaný.

22
    Ku koncu 22. minúty si zapisuje ďalekonostný pokus Rapinovovej, ktorá prestreluje bránu.

21
    Center Američaniek nebol nijako vážny všetko pokryla brankárka KLDR .

20
    Obrana Ameriky si teraz mení medzi sebou loptu, uvidíme do kedy budú držať loptu v zadných radoch.

17
    Druhá žltá karta v zápase je pre Cheyovú.

16
    Čo teraz zahodili hráčky USA. Po tom čo vybojovali loptu sa dostali na polovicu KLDR, aktívna Morganová sa dokázala uvoľniť, následne aj zakončiť. Na jej smolu lopta triafa iba tyč.

15
    Útok začína Kórea, loptu si posúva po pravej strane, následne po troch či štyroch nahrávkach získava loptu obrana súpera.

13
    Nie najkrajší faul zo zadu, Gyong faulovala a začo vidí prvú žltú kartu.

12
    Odrazená lopta sa dostala až ku brankáre USA, tá dlhým výkopom rozohráva akciu USA.

11
    Z ničoho nič prichádza šanca pre USA, z pravej strany prišiel center do 16-tky,t am hlavičkuje Morganová a míňa, stav ostáva 0:0.

10
    Ázijské hráčky mali opäť dobrú myšlienku, len chýbala kreativita, na finálnu prihrávku už nedobehla Yun.

9
    KLDR to skúša cez stred, tam však neprišla dobrá prihrávka a pri lopte Američanky, konkrétne Morgenová.

8
    Gól per USA! Tak nie všetko mení postranná rozhodkyňa ktorý píska ofsajd, v ktorom sa ocitla Wambachová.

6
    Po útoku cez pravú stranu sa rodí malá šanca pre Korejky, nakoniec nie. Lopta končí v aute po bludnej prihrávke na Ramponeovú.

5
    Roh Američanky nevyriešili najlepšie, obrana KLDR sa dokázala oslobodiť.

5
    Krásna brunetka Morganová sa dostala k lopte, prešla si hravo okolo obrany, následne zakončila iba na bližšiu žrď, všetko rieši brankárka KLDR, keď vyráža na roh.

4
    Američanky sa snažia útočiť, v dobrej pozícii sa ocitla Wamachová.

2
    Prvá strela zápasu z kopačky Rapinoeovéj, lopta však preletela iba bližšej tyči.