Sobota 19.05.2012, 14:00 • Štadión pod Čebraťom • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 14:00.

Smieška - Lupták, Práznovský, Bartoš, Chovanec, Kováč, Nagy ,,K", Hoferica, Bezák, Almaská, Gerec
    Solnička - Chalány, Štrba, Kosík, Černáček ,,K", Ďuriš, Petráš, Neoveský, Častulín, Sládek, Sabo
    Rozhodca:
    Weiss - Cuninka, Ádám.

-1
    Hráči nastupujú na trávnik. Hostia v bielo-čiernych a domáci v oranžových dresoch.

1
    Stretnutie práve začalo.

2
    Zatiaľ čo domáca rezerva po sezóne končí kvôli nízkemu rozpočtu, hostia môžu dnes rozhodnúť o svojom postupe medzi elitu. Do Ružomberka ich prišlo povzbudiť asi 60 fanúšikov.

3
    Roh pre Ružomberok B!

4
    Obliehanie hosťujúcej šestnástky sa končí nepresnou strelou Nagyho.

5
    Center do domácej šestnástky chytá Smieška.

7
    Priamy kop pre Myjavu!

8
    Ďurišov center hlavou nestihol ideálne zachytiť nabiehajúci Častulín. Hostia si tak nevypracovali prvú šancu zápasu.

9
    Hostia sa dostali pred domácu šestnástku, kde ich prihrávky nemali potrebnú presnosť a strácajú loptu.

10
    V rohu ihriska na polovici Myjavy zvádzali boj dve desiatky - Gerec a Černáček. Úspešnejšie vyšiel zo súboja hosťujúci kapitán.

11
    Nikým nekrytý Gerec volil v Myjavskej šestnástke miesto strely prihráku, ktorou nenašiel spoluhráča.

12
    Štrba hľadal prihrávkou v domácej šestnástke Petráša, ale tomu chýbali dva kroky.

13
    Roh pre Myjavu!

14
    Černáček prehlavičkoval domácu bránu.

15
    Kováč strelou z otočky triafa brvno Solničkovej svätyne!

16

16
    Domáci na trikrát odkopli center z rohu do bezpečia.

17
    Hoferica skúšal z uhla prekonať Solničku, ale ten si dal pozor a jeho strelu kryje.

18
    Kováčova strela spoza šestnástky bola zblokovaná hosťujúcim hráčom.

18
    Bezákovu strelu chytá Solnička.

19
    Myjava dal gól!
    PETER SLÁDEK ďalekonsnou strelou prekonáva Smiešku a Myjave sa v tejto chvíli výrazne priblížil postup do Corgoň ligy!

21
    Smieška chytá do náručia Neovského hlavičkový pokus.

23
    Chovanec razantne odkopáva centerovanú loptu hostí.

24
    Sabov točený center nenašiel hlavu žiadneho z jeho spoluhráčov.

26
    Sabo skúška podobnú strelu, akou v 19. minúte skóroval Sládek, no tejto strele chýbala razancia aj presnosť.

27
    Luptáko strielaný center končí nad Solničkovou bránou.

28
    Pokus Myjavy o vysunutie Petráša, ale Smieška má k lopte bližšie.

29
    Nagyho center je privysoký a tak sa Bezák s jeho spracovaním natrápil a zatiaľ stratil ideálnu pozíciu.

30

31
    Práznovský nestihol spracovať center z rohu a lopta z jeho kopačky ide mimo hosťujúcej brány.

31
    Pavol Kosík je potrestaný žltou kartou.

32
    Priamy kop pre Ružomberok B!

32
    Centrovanú loptu z rohu Gerec neusmernil do brány.

34
    V posledných minútach sa hrá medzi šestnástkami.

36

37
    Štrba rozohral priamy kop z 35 metrov priamou strelou a naplálil loptu priamo do brvna Smieškovej brány!

39
    Po súboji zostal na trávniku v stred ihriska ležať Štefan Gerec, ktorý sa len pomaly dvíha.

41
    Kosík tesne prehlavičkoval Smieškovu bránu!

42

42
    Centrovaná lopta končí po niekoľkých hlavičkách v Solničkovom náručí.

43

43
    Roh si Myjava zopakuje, tentokrát z druhej strany.

44
    Ďurišov center našiel na vzdialenejšej žrdi Černáčeka, ale ten striela nepresne.

45
    Nastavovať sa bude 1 minúta!

Prvý polčas skončil.

Ako prví si vypracovali šancu domáci hráči, ale Kováčovu strelu v 15. minúte zastavilo brvno. O štyri minúty neskôr sa dostali do vedenia hostia, keď Smieška nezachytil strelu Sládeka z asi 40 metrov. Vedenie hostí mohol zvýšiť v 37. minúte Štrba, ale jeho strela z 35 metrov skončila na brvne Smieškovej brány. Po polčase preto vedie Myjava 0:1 a je len krok od postupu do Corgoň ligy.

46
    Začal druhý polčas.

47
    Častulín volí malú domov pred nabiehajúcim Gerecom.

48

49
    Ružomberská obrana odvracia centrovanú loptu z rohu.

50
    Almaský ťahal domáci útok, ale prihrávka do šestnástky mu nevyšla podľa jeho predstáv.

52

52
    Ešte pred rozohratím priameho kopu je potrestaný Richard Bartoš, ktorý dostal za faul žltú kartu.

53
    Centrovanú loptu odvracia domáca obrana.

54

55
    Štrbov center zachytila domáca obrana a založila rýchli protiútok. Center do hosťujúcej šestnástky následne chytá Solnička.

56
    Sládek nenašiel v šestnástke nabiehajúceho spoluhráča.

57
    Nagy po priťuknutí s Bezákom nestíha dobehnúť spätnú prihrávku do hosťujúcej šestnástky.

60
    Ružomberok B strieda: Odchádza Mário Almaský, prichádza Jakub Janso.

62
    Miernu hernú prevahu majú v druhom polčase hosťujúci hráči. Zo sektoru hostí sa ozývajú ľudovky.

64
    Sabo zblokoval telom strelu a teraz sa len pomaly dvíha z hracej plochy.

66
    Ružomberok B strieda: Odchádza Štefan Gerec, prichádza Štefan Pekár.