Sokolov – Bohemians 3:0 (kon.) | Most – Táborsko 3:0 (kon.) | Karviná – Brno 0:1 (kon.)
Opava – Čáslav 4:0 (kon.) | Jihlava – Třinec 3:0 (kon.) | Zlín – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
Varnsdorf – Znojmo 1:1 (kon.) | Sparta B – Vlašim 1:1 (kon.)
Slezský FC Opava
4:0 (0:0)
FK Čáslav
cz Sobota 19.05.2012, 15:00 • Stadion v Městských Sadech • Chance Národní Liga (CZ)

Konec zápasu. (16:49:32)

90
    Hlavní rozhodčí nastaví zápas o jednu minutu.

88
    Rakovan to zkusil přímo z trestného kopu. Květon ovšem nemusel zasahovat, míč skončil nad.

86
    Domácí fanoušci jsou na nohou a děkuji svým svěřencům za uplynulou sezónu. Tento zápase je totiž pro Mazurovi svěřence poslední duelem v této sezóně na vlastním hřišti.

83
    Opava právě vstřelila branku!
    Tak tohle byla výtečná akce domácí VLADIMÍRA COUFALA. Ten běžel sám na Duchečka, těsně před ním lehce podebral míč, který následně doplachtil do brány.

81
    Dnešní utkání sleduje 1079 diváků.

80
    Běží 80. minuta tohoto klání a je s největší pravděpodobností rozhodnuto. Domácí v druhé půli svého soka jednoznačně přehráli a po zásluze vedou o tři branky.

78
    V celku Čáslavi dochází k dalšímu střídání. Odchází Szmek a místo něj vbíhá na hřiště Šturma.

75
    Výborná střela Schaffartzika z uctivé vzdálenosti. Ducheček ovšem chytá.

74
    A máme tady poslední střídání v domácí celku. Ficka vystřídal Riška.

72
    Čáslav poprvé v zápase střídá. Mojdla nahradil Žiak.

68
    Opava je v druhém poločase jednoznačně pánem na hřišti. Hosté se po většinu času pouze brání a nenachází recept na soupeřovu hru.

65
    Domácí jsou při chuti. Krásnou akci zakončuje po přihrávce Wirtha do prázdné brány DUŠAN ŽMOLÍK. Čáslavká obrana totálně celou situaci podcenila.

65
    Ficek dal do centru více razance než bylo zdrávo. Schaffartzik tudíž nemohl za žádnou cenu dostihnout míč na hrací ploše.

61
    Ve stejné minutě sáhl domácí kouč ke druhému střídání. Nevýrazného Neuberta nahradil Schaffartzik.

60
    Domácí Slezský FC navyšuje své vedení na rozdíl dvou branek. Parádní Fickův pas přetavil ve druhou domácí branku i s pomocí tyče MILAN HALAŠKA.

58
    Po Fickově přihrávce pálí nepřesně Žmolík. Od brány bude rozehrávat Ducheček.

57
    Neubert se mohl dostat do zajímavé příležitosti. Špatně si však zpracoval míč a bylo po šanci.

54
    Ficek vybídl do samostatného úniku Žmolíka. Pomezní však signalizoval ofsajd a bylo po šanci!

52
    Domácí se ujímají vedení. VÁCLAV ZAPLETAL se na hranici velkého vápna opřel do míče a střelou po zemi k tyči překonává Duchečka.