Na druhej strane v šanci nepochodil Hoferica.

Po rohu hosťujúci hráč hlavičkuje do brány a rozhodca neuznáva gól pre ofsajd.

87
    Ružomberok B strieda: Odchádza Milan Bezák, prichádza Marek Ondrík.

85
    Ružomberok B dal gól!
    Štefan Pekár našiel na vzdialenejšej žrdi voľného OLIVERA PRÁZNOVSKÉHO a ten pohodlne vyrovnáva na 1:1!

84
    Roh pre Ružomberok B!

84
    Hofericov center do šestnástky odvracia hosťujúca obrana.

82
    Myjava strieda: Odchádza Ján Petráš, prichádza Ľubomír Ulrich.

81
    Luptákova prihrávka do šestnástky nenašla nabiehajúceho Bezáka.

80
    ,,Na Myjave ruže nekvitnú!" - znie zo sektoru hostí.

79
    Sabov center odhlavičkoval Práznovský.

79
    Roh pre Myjavu!

77
    Erik Sabo je za faul potrestaný žltou kartou.

76
    Hlavička domáceho hráča končí na obrannom vale v čiernobielych dresoch, následne sa lopta odráža pred Jansa, ktorý z 25 metrov vysoko prekopáva hosťujúcu bránu.

76
    Bezák vybojoval ďalší roh domáceho celku!

75

75
    Faul v strede ihriska, lopta pre domáci tím.

72
    Pekár sa na hranici šestnástky nedostal k strele.

69
    Myjava strieda: Odchádza Peter Ďuriš, prichádza Miroslav Duga.

66
    Ružomberok B strieda: Odchádza Štefan Gerec, prichádza Štefan Pekár.

64
    Sabo zblokoval telom strelu a teraz sa len pomaly dvíha z hracej plochy.

62
    Miernu hernú prevahu majú v druhom polčase hosťujúci hráči. Zo sektoru hostí sa ozývajú ľudovky.

60
    Ružomberok B strieda: Odchádza Mário Almaský, prichádza Jakub Janso.

57
    Nagy po priťuknutí s Bezákom nestíha dobehnúť spätnú prihrávku do hosťujúcej šestnástky.

56
    Sládek nenašiel v šestnástke nabiehajúceho spoluhráča.

55
    Štrbov center zachytila domáca obrana a založila rýchli protiútok. Center do hosťujúcej šestnástky následne chytá Solnička.

54
    Priamy kop pre Myjavu!

53
    Centrovanú loptu odvracia domáca obrana.

52
    Ešte pred rozohratím priameho kopu je potrestaný Richard Bartoš, ktorý dostal za faul žltú kartu.

52

50
    Almaský ťahal domáci útok, ale prihrávka do šestnástky mu nevyšla podľa jeho predstáv.

49
    Ružomberská obrana odvracia centrovanú loptu z rohu.

48

47
    Častulín volí malú domov pred nabiehajúcim Gerecom.

46
    Začal druhý polčas.

Ako prví si vypracovali šancu domáci hráči, ale Kováčovu strelu v 15. minúte zastavilo brvno. O štyri minúty neskôr sa dostali do vedenia hostia, keď Smieška nezachytil strelu Sládeka z asi 40 metrov. Vedenie hostí mohol zvýšiť v 37. minúte Štrba, ale jeho strela z 35 metrov skončila na brvne Smieškovej brány. Po polčase preto vedie Myjava 0:1 a je len krok od postupu do Corgoň ligy.

Prvý polčas skončil.

45

44
    Ďurišov center našiel na vzdialenejšej žrdi Černáčeka, ale ten striela nepresne.

43
    Roh si Myjava zopakuje, tentokrát z druhej strany.

43

42
    Centrovaná lopta končí po niekoľkých hlavičkách v Solničkovom náručí.

42

41
    Kosík tesne prehlavičkoval Smieškovu bránu!

39
    Po súboji zostal na trávniku v stred ihriska ležať Štefan Gerec, ktorý sa len pomaly dvíha.

37
    Štrba rozohral priamy kop z 35 metrov priamou strelou a naplálil loptu priamo do brvna Smieškovej brány!

36

34
    V posledných minútach sa hrá medzi šestnástkami.

32
    Centrovanú loptu z rohu Gerec neusmernil do brány.

32

31
    Pavol Kosík je potrestaný žltou kartou.

31
    Práznovský nestihol spracovať center z rohu a lopta z jeho kopačky ide mimo hosťujúcej brány.

30

29
    Nagyho center je privysoký a tak sa Bezák s jeho spracovaním natrápil a zatiaľ stratil ideálnu pozíciu.

28
    Pokus Myjavy o vysunutie Petráša, ale Smieška má k lopte bližšie.

27
    Luptáko strielaný center končí nad Solničkovou bránou.

26
    Sabo skúška podobnú strelu, akou v 19. minúte skóroval Sládek, no tejto strele chýbala razancia aj presnosť.

24
    Sabov točený center nenašiel hlavu žiadneho z jeho spoluhráčov.

23
    Chovanec razantne odkopáva centerovanú loptu hostí.

21
    Smieška chytá do náručia Neovského hlavičkový pokus.

19
    Myjava dal gól!
    PETER SLÁDEK ďalekonsnou strelou prekonáva Smiešku a Myjave sa v tejto chvíli výrazne priblížil postup do Corgoň ligy!

18
    Bezákovu strelu chytá Solnička.

18
    Kováčova strela spoza šestnástky bola zblokovaná hosťujúcim hráčom.

17
    Hoferica skúšal z uhla prekonať Solničku, ale ten si dal pozor a jeho strelu kryje.

16
    Domáci na trikrát odkopli center z rohu do bezpečia.

16

15
    Kováč strelou z otočky triafa brvno Solničkovej svätyne!

14
    Černáček prehlavičkoval domácu bránu.

13

12
    Štrba hľadal prihrávkou v domácej šestnástke Petráša, ale tomu chýbali dva kroky.

11
    Nikým nekrytý Gerec volil v Myjavskej šestnástke miesto strely prihráku, ktorou nenašiel spoluhráča.

10
    V rohu ihriska na polovici Myjavy zvádzali boj dve desiatky - Gerec a Černáček. Úspešnejšie vyšiel zo súboja hosťujúci kapitán.

9
    Hostia sa dostali pred domácu šestnástku, kde ich prihrávky nemali potrebnú presnosť a strácajú loptu.

8
    Ďurišov center hlavou nestihol ideálne zachytiť nabiehajúci Častulín. Hostia si tak nevypracovali prvú šancu zápasu.

7

5
    Center do domácej šestnástky chytá Smieška.

4
    Obliehanie hosťujúcej šestnástky sa končí nepresnou strelou Nagyho.

3

2
    Zatiaľ čo domáca rezerva po sezóne končí kvôli nízkemu rozpočtu, hostia môžu dnes rozhodnúť o svojom postupe medzi elitu. Do Ružomberka ich prišlo povzbudiť asi 60 fanúšikov.

1
    Stretnutie práve začalo.

-1
    Hráči nastupujú na trávnik. Hostia v bielo-čiernych a domáci v oranžových dresoch.