Arizona Coyotes
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
Los Angeles Kings
cz Streda 16.05.2012, 03:00 • Jobing.com Arena • Play-off NHL

Tímto se s Vámi pro dnešek loučím a u třetího utkání této sérii, které je na pořadu dne v noci ze čtvrtka na pátek na viděnou! (05:49:35)

Druhé utkání finále Západní konference končí stejně jako to první, výhrou Králů z Los Angeles. Dnes o tom zejména rozhodl svým prvním hattrickem v play off v kariéře Jeff Carter a jistota v brance Jonathan Quick. Domácí zejména v závěru druhé třetiny utkání nezvládli a celkem tři hráči byli vyloučeni do konce utkání (Doan, Hanzal, Vermette). Nutno dodat, že Vermette byl pod sprchu poslán kvůli šarvátce s Pennerem, který dostal tentýž trest.

60:00

59:12
    Střela Dwighta Kinga končí někde pod Smithem, vhazování po delší době také v útočné třetině Kings.

59:05
    Phoenix se snaží alespoň vstřelit čestný úspěch.

58:18
    Tvrdou střelu Morrise Quick pouze vyrazil, rozhodčí ale necitlivě nedali příležitost domácím hrát dál.

58:14
    Další vhazování před Quickem.

58:01
    Poslední dvě minuty tohoto utkání.

57:30
    Hala už pomalu, ale jistě řídne. I domácí fanoušci tak pochopili, že dnešní zápas je rozhodnut.

57:05
    Domácí hráči atakují hosty dost nevybíravě, zatím jim to ale u sudích prochází.

56:41
    Domácí v tlaku v útočném pásmu, Vrbata se snažil tečovat Kleslovu střelu, to se mu nepovedlo.

56:00

55:52
    Yandlova tvrdá rána na konci oslabení orazítkovala Quickův plastrón.

55:21
    Kotouč proskákal do středního pásma.

54:44
    Domácí jsou velice frustrovaní, ukazují to při každém souboji u mantinelu, kde si chtějí vybít zlost na soupeři.

54:00
    Nadále pokračuje přesilová hra hostů za trest Hanzala, ještě bude trvat 2 minuty.

53:32
    Langkow dorážel před Quickem, ten je dnes ale neprůstřelný.

53:18
    Za proběhlou strkanici nakonec posláni do kabin za domácí Vermette, za hosty Penner.

53:18
    Na ledě se přiostřuje, domácí nezvládají výsledek utkání.

52:56
    Los Angeles právě vstřelilo branku!

A dvojnásobná přesilovka velmi rychle využita. Smith vyrazil Kopitarovu střelu přímo k volnému Jeffu CARTEROVI, který svým třetím gólem v utkání zvyšuje již na 4:0. Asistence: Anže Kopitar a Dustin Brown.

Adam Lacek

Góly a asistencie: 14. King (Doughty, Lewis), 25. Carter (Penner, Richards), 39. Carter (Kopitar, Williams), 53. Carter (Kopitar, Brown)

Arizona Coyotes: Smith - Yandle, Morris, Klesla, Ekman-Larsson, Stone, Rozsíval, Whitney, Doan, Vermette, Brule, Hanzal, Pyatt, Gordon, Vrbata, Langkow, Chipchura, Korpikoski, Boedker
    Los Angeles Kings: Quick - Scuderi, Doughty, Greene, Voynov, Martinez, Mitchell - Richards, Penner, Carter, Kopitar, Clifford, Williams, Richardson, Lewis, Brown, Stoll, Nolan, King

Rozhodca: O´Rourke, Rooney - Morin, Murphy