Pittsburgh – Philadelphia 3:2 (kon.) | Nashville – Detroit 2:1 (kon.) | Boston – Washington 3:4 (kon.)

Nashville právě vstřelil branku!
    Bleskový úvod do třetiny. Bourquezavezl puk do třetiny a poslal jej na Howarda. Od něj se puk odrazil k LEGWANDOVI a ten již bez problému posílá domácí do vedení. Asistence: Bourque, Radulov.

33:45
    Detroit právě vstřelil branku!
    Bertuzzi potáhl kotouč kolem pravého mantinelu, následně jej nahodil před bránu, kde jej tečoval Fillpula a v brankovišti dorazil za Rinneho HUDLER. Asistence: Filppula, Bertuzzi.

28:09
    Holmstrom za bránou sáhl rukou po Rinnem a dostává dvě minuty.

25:39
    Hornqvist měl před sebou odkrytou polovinu brány, ale nepovedlo se mu vstřelit branku, protože Howard na poslední chvíli puk vyrazil lapačkou.

18:26
    Na trestné lavici sedí Yip za faul na Howarda a hosté mají výhodu přesilovky.

17:40
    Legwand měl na holi další branku, ale jeho únik skvělým zákrokem vychytal Howard.

16:10
    Legwand vybojoval puk za bránou a okamžitě jej nahodil před bránu, kam si najížděl osamocený RADULOV a překonává Howarda. Asistence: Legwand

11:47
    Domácí si zahrají další přesilovou hru.

00:31
    A je po přesilovce. Fischer je vyloučen za nedovolené bránění.

00:16
    Hned po pár vteřinách je vyloučen Cleary a domácí si zahrají přesilovou hru.

Ján Jabrocký

Góly a asistencie: 17. Radulov (Legwand), 41. Legwand (Bourque, Radulov) - 34. Hudler (Filppula, Bertuzzi)

Nashville Predators: Rinne - Weber, Suter, Josi, Hillen, Klein, Bouillon - Kostitsyn S., Fischer, Erat - Radulov, Spaling, Kostitsyn A. - Yip, Legwand, Halischuk - Hornqvist, Gaustad, Bourque
    Detroit Red Wings: Howard - Ericsson, Lidstrom, Stuart, Kronwall, White, Quincey - Hudler, Zetterberg, Filppula - Franzen, Datsyuk, Cleary - Bertuzzi, Abdelkader, Miller - Holmstrom, Emmerton, Nyquist