HC Košice
1:2 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:1)
HC SLOVAN Bratislava
Sobota 21.04.2012, 18:00 • Steel aréna • Tipos Extraliga (SR)

Slovanisti si preberajú zlaté medaile a víťaznú trofej. S týmito slovami sa s Vami lúčim a prajem Vám priíjemný zvyšok víkendu. (20:56:10)

V tejto sérii nemohol vyhrať lepší, ale šťastnejší a tým je mužstvo HC SLOVAN BRATISLAVA, na ľade sa strhli oslavy titulu a domáci HC Košice robia za obrovského potlesku kolečko pred svojimi fanúšikmi.

Obe mužstvá si podavajú ruky za potlesku tribún.

66:23
    Slovan dal gól!
    LIBOR HUDÁČEK rozhoduje toto finále po inviduálnej akcii, keď nabral rýchlosť v pásme a predral sa až pred Hyláka, ktorému puk skončil za bránkovou čiarou.

64:46
    Spilar sa priamočiaro snažil predrať až ku Konrádovi, obrana hostí ho zastavila.

64:25
    A opäť Fruhauf po vyhratom buly len do Hyláka.

64:22
    Po strele od Fruhaufa hneď po buly mal Hylák čo robiť, aby mu neprešiel puk popod rameno.

64:18
    Chyba v rozohrávke domácich, ktorú využil Kukumberg k ataku, jeho strela končí v náruči Hyláka.

63:44
    Michel Miklík mohol byť hrdinom, jeho strela neprešla za Konrádov chrbát.

63:10
    Predĺženie sa nesie v rovnakom štýle, domáci robia nájazdy a hostia sa urputne bránia.

62:34
    Lukáš Hvila nabral rýchlosť a jeho strela letela veľa pravej Konrádovej tyči.

62:08
    Puk je za bránkou Slovana, obe mužstvá striedajú.

61:06
    Strela Stanislava Grona nad Konrádovu bránku.

60:28
    Gabriel Spilar nesmie na ľade chýbať, práve jemu bude hra 4 na 4 zrejme najviac vyhovovať.

60:01
    Začalo predĺženie.

Minútu pred začiatkom predĺženia zneje Tina Turner-Simply the best a treba povedať, že pre obe mužstvá zaslúžene.

Neskutočná séria medzi Košiciami a Slovanom nemá svoj koniec ani po troch tretinách siedmého zápasu. V čase 20:32 začne desaťminútové predĺženie.

Miroslav Samseli

Góly a asistencie: 11. Jenčík (Hvila, Miklík) - 31. Hudáček (Šatan, Jerofejevs), 67. Hudáček

HC Košice: Hylák(Halász) - Homér, Tabaček(A), Šeda, Novák, Gajdoš, Mart.Chovan, Slimák, Takáč - Bartoš, Zálešák(K), Spilar - Jenčík, Gron, Miklík - Pašek, Haščák, Dravecký(A) - Mlynarovč, Hvila, Baláž
    Tréner: Miroslav Ihnačák

HC SLOVAN Bratislava: Konrád(Karhunen) - Švárny, Kozák, Fruhauf, Dobroň, Jerofejevs, Štajnoch, Luža, Skokan - Hudáček, Lipiansky(A), Šatan(K) - Hudec, Bulík, Bartánus - Kudrna, Kukumberg(A), Buc - Harvey, Sloboda, Bakoš
    Tréner: Jan Neliba

Rozhodca: R. Hradil, M. Minár - M. Novák, P. Stano

Diváci: 8 347