Dánsko – Kanada 1:6 (kon.) | Lotyšsko – Rusko 1:6 (kon.) | Fínsko – USA 0:4 (kon.)
Nemecko – Švédsko 1:8 (kon.)
Lotyšsko
1:6 (0:2, 0:2, 1:2)
Rusko
cz Štvrtok 12.04.2012, 16:00 • Zimní stadion Znojmo • Majstrovstvá sveta U18

Rusko bylo dnes lepším týmem a zaslouženě vítězí. V každé třetině přidalo dvě branky. Lotyšsko zanamenalo jediný gól. (18:11:25)

60:00

59:25
    Lotyši vyhazují puk přes všechny čáry.

59:07
    Rusko uzavřelo soupeře v pásmu, ale nestřílí.

58:44
    Vyloučen Lavrovs (LAT) - 2 minuty za vysokou hůl.

58:44
    Blugers se dostal do samostatné akce, ovšem refil jen chrániče gólmana.

57:32
    Hra je nyní opět bez šancí. Rusko se již nikam nežene.

55:37
    Lotyšsko je v plném počtu.

54:39
    Lotyšsko vyhazuje puk přes všechny čáry. Následně je hra přerušena kvůli vysoké holi. Bude se vhazovat v pásmu Rusů.

53:59
    Jakimov bekhendovou střelou z kruhu minul branku.

53:37
    Akce dva na jednoho v podání Rusů končí faulem. Vyloučen je Augstkalns (LAT) - 2 minuty za hákování.

53:00
    Barabanov usměrnil kotouč do klína lotyšského brankáře. Následuje vhazování.

52:08
    Lotyšsko právě vstřelilo branku!
    Lotyšsko se přeci jen dočkalo! GEORGS GOLOVKOVS vymetl povučiny v horním rohu ruské branky. Asistence: Edgars Kulda.

Dnešní utkání sleduje 652 diváků.

51:22
    Sborná je v plném počtu.

50:50
    Kulda trefil pouze rameno brankáře Vasilevskije.

50:00
    Lotyšsko se usadilo v útočném pásmu, ovšem jediná střela končí posunutou brankou. Bude se vhazovat v pásmu Rusů.

49:22
    Vyloučen Zadorov (RUS) - 2 minuty za nedovolené bránění.

47:44
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Další využitá přesilovka v podání Rusů a šestý puk v lotyšské brance. Autorem je ANTON SLEPYŠOV, jenž zvedl kotouč nad beton brankáře. Asistence: Bogdan Jakimov, Alexej Běreglazov.

47:29
    Vyloučen Riekstins (LAT) - 2 minuty za nedovolené bránění.

Lukáš Caha

Góly a asistencie: 53. Golovkovs (Kulda) - 8. Jakimov (Maslov), 17. Chacej (Filippov, Malenkich), 22. Žarkov (Osnovin), 26. Zadorov (Žarkov), 42. Osnovin (Žarkov), 48. Slepyšov (Jakimov, Běreglazov)

Lotyšsko: Merzlikins (Punnenovs) – Gelazis, Makarovs, Skuratovs, Augstkalns, Rosinskis, Kalvitis, Freimanis, Zemitis – Jevpalovs (C), Jelisejevs, Lipsbergs – Ozolins, Golovkovs, Kulda – Bukarts, Lavrovs, Blugers – Kondrats, Sevcenko, Riekstins.
    Rusko: Vasilevskij (Ustinskij) – Běreglazov, Maslov, Garejev, Galin, Mironov, Malenkich, Lisov, Zadorov – Slepyšev (C), Jakimov, Nišuškin – Žarkov, Osnovin, Lebeděv – Filippov, Kupcov, Chacej – Barabanov, Kamajev, Delnov.

Rozhodca: Koch (SUI), Zehetleitner (GER) - Lederer (CZE), Vikman (FIN)