HC SLOVAN Bratislava
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
HC Košice
Štvrtok 12.04.2012, 18:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Tipos Extraliga (SR)

V dnešnom stretnutí zvíťazili hostia a ujímajú sa vedenia 1:2 na zápasy. No treba poznamenať, že k tomu rozhodujúcou mierou prispeli obaja hlavní rozhodcovia Róbert Müllner a Jozef Kubuš, ktorí si do záverečného dejstva nasadili 3D okuliare a stali sa nie hrdinami, ale hanbou celého zápasu. Po vsietení druhého gólu hostia prevzali iniciatívu, domáci sa psychicky zlomili, na hokejky sa im vkradla nervozita a z toho pramenila potom aj chyba pri presilovke a krásny tretí gól hostí. Domáci potom už zápas dohrávali, no zbytočne faulovali a tak uvidíme, ako bude séria pokračovať zajtra. (20:55:19)

60:00

60:00
    Harvey za kroscšek dve minúty.

59:59
    Hudec dostal ďalších 10 minút za nešportové správanie a bol vykázaný do šatne.

59:59
    Hudec dve minúty za faul lakťom a 10 minútový osobný trest za nešportové správanie.

59:40
    Hudec zaparkoval Nováka na mantinel.

59:08
    Konrád vykryl strelu Miklíka z pravej strany.

58:58
    Švarný dve minúty za napadnutie.

58:12
    Miklík v šanci po strate puku domácich v strednom pásme míňa Konrádovu bránku.

57:10
    Gron z ľavej strany do Konrádovych betónov.

55:37
    Balážov únik bez streleckej koncovky.

55:24
    Hostia sa nemajú kde ponáhľať, Hylák nahodený puk radšej prikryl.

54:37
    Skokan delovkou po prechode modrou čiarou vyprášil Hylákové betóny.

54:29
    Hostia v plnom počte.

53:50
    Ofsajd domácich.

52:50
    Štajnoch 10 minút osobný trest za nešportové správanie.

52:50
    Oddychový čas domácich.

52:50
    Košice dali gól! Po Bartánusovej chybe v útočnom pásme ukázal svoj chrbát všetkým hráčom PETER BARTOŠ a v úniku po učebnicovej akcii nekompromisne vymietol ľavý horný roh Konrádovej bránky.

52:29
    Gron dve minúty za držanie Štajnochovej hokejky.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 14. Bartánus (Kukumberg) - 34. Jenčík (Gron), 48. Dravecký (Spilár), 53. Bartoš

HC SLOVAN Bratislava: Konrád - Švarný, Dobroň, Ďatelinka, Frühauf, Jerofejevs, Štajnoch, Sloboda, Kozák - Hudáček, Lipiansky, Šatan - Skokan, Kukumberg, Hudec - Bakoš, Bulík, Bartánus - Harvey, Preisinger, Buc
    HC Košice: Hylák - Homer, Tabaček, Šeda, Kolba, Novák, Gajdoš, Chovan, Slimák, Spilár - Bartoš, Kristek, Zálešák - Jenčík, Gron, Miklík - Pašek, Haščák, Dravecký - Mlynarovič, Hvila, Baláž

Rozhodca: Müllner Róbert, Kubuš Jozef, Gajan Rastislav, Valach Miroslav

Diváci: 10.021