Litvínov – Mladá Boleslav 2:3 (po s.n.) | Kladno – Třinec 4:3 (po s.n.) | Pardubice – Kometa Brno 5:1 (kon.)
Plzeň – Slavia 5:2 (kon.) | Sparta Praha – Motor ČB 4:2 (kon.) | Liberec – Berani Zlín 4:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
HC Kometa Brno
cz Piatok 03.02.2012, 18:00 • ČEZ Aréna Pardubice. • Tipsport extraliga (ČR)

58:00
    Síly na ledě se vyrovnají. Dvě minuty za hákování obdržel Jiří Cetkovský.

57:15
    Tomáš Malec dostal dvě minuty za hákování.

52:19
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubice dvojnásobnou přesilovku využívají! Kotouč se od Koukala přes Koláře II dostal až ALEŠI PÍŠOVI, který bombou od modré k tyči zvýšil na 5:1. Asistence: Petr Koukal a Jan Kolář II.

51:40
    Radim Bičánek po odpískání sekl přes ruku Nahodila a vyfasoval dvouminutový trest. K tomu za protesty ještě osobní "desítku". 1:20 přesilovka Pardubic pět na tři.

51:00
    Dvě minuty za podražení dostává Jan Švrček.

49:52
    Domácí si berou tříbrankový náskok zpět! JAN KOLÁŘ II od modré čáry nechytatelnou bombou rozvlnil síť za Hovim - 4:1. Asistence: Jan Starý a Petr Koukal.

49:44
    Markovič měl čas ke střele, rozhodl se k individuálnímu průniku, který mu faulem překazil Tomáš Žižka - hákování.

46:20
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa přesilovku využila hodně rychle. LEOŠ ČERMÁK vypálil na Salfického a následně z ostrého úhlu dorazil puk za jeho záda. Hosté vykřesali naději na bodový zisk! Asistence: Jakub Koreis a Jakub Svoboda.

45:50
    Vyloučení na obou stranách. Na trestnou lavici usedá Jan Buchtele s 2+2 min. za hrubost. Na druhou trestnou už se usadil Jozef Balej s dvěma minutami. Přesilovka pro Kometu.

43:38
    Nějaké povídání k rozhodčímu si neodpustil Tomáš Svoboda a vyfasoval desetiminutový trest.

39:17
    Za hákování dostává dvě minuty Václav Benák. Kometa má možnost v závěru připravit pro třetí třetinu dramatický náboj.

37:27
    Na druhé straně měla Kometa obrovskou šanci! Petrovický zasouval kotouč za téměř bezmocného Salfického, puk už se šoural za čáru, ale v poslední chvíli jej pardubický brankář zastavil.

34:07
    Pardubice unikají do třígólového trháku. David Havíř ranou od modré čáry netrefil branku, ale kotouč se odrazil pro domácí tak dobře, že ho JAN BUCHTELE rychlým manévrem na brankovišti zasunul za Hoviho. Asistence: David Havíř a Jaroslav Markovič.

32:01
    Krásná kombinace mezi Nahodil a Somíkem skončila možná zbytečnou přihrávkou prvního z nich. Somík už měl těžkou pozici dva metry před Hovim.

29:48
    Tentokrát si přesilovou hru zahrají domácí. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Tomáš Svoboda.

26:57
    Velká možnost pro hosty! Jan Starý je potrestán dvěma minutami za hákování. Dvacet vteřin 3/5.

26:04
    Na poslední chvíli před Eratem odrazil puk Salfický. Útočník Komety by jinak zakončoval do prázdné branky.

25:17
    Hosté budou hrát přesilovku. Za sekání je vyloučen Tomáš Zohorna.

21:59
    Jiří Vašíček nedovoleně bránil soupeře, odsedí si proto dvě minuty na trestné lavici.

10:54
    Po dlouhém obléhání využívají Pardubice přesilovou hru! Na modré čáře pořádně napřáhl Václav Kočí, jehož bombu tečoval před brankovištěm LUKÁŠ RADIL tak umně, že kotouč zapadl o tyčku přímo do šibenice - 2:0. Asistence: Václav Kočí a Václav Benák.

09:59
    Po odpískání seknul Píšu Jakub Koreis a odsedí si dvě minuty na trestné lavici.

05:59
    Kometa si zahraje přesilovku. Za hákování je vyloučen Václav Benák.

03:08
    Málokdy vídanou brankou jdou domácí do vedení! JAN KOLÁŘ I nahodil kotouč zpoza branky na Hoviho a kus černé gumy doklouzal hlemýždím tempem za čáru. Bez asistence.

02:00
    Rychlý protiútok domácích vyústil přihrávkou Markoviče na Buchteleho, který si bekhendovým blafákem položil Hoviho, ale následně netrefil branku.

David Záruba

Góly a asistencie: 4. Kolář I, 11. Radil (Kočí, Benák), 35. Buchtele (Havíř, Markovič), 50. Kolář II (Starý, Koukal), 53. Píša (Kolář II, Koukal) - 47. Čermák (Koreis, Jakub Svoboda)

HC Dynamo Pardubice: Salfický (Růžička) - Kočí, Benák, Píša, Kolář II, Drtina, Havíř, Borer - Kolář I, Koukal, Starý - Radil, Nahodil, Somík - Markovič, Kousal, Buchtele - Cetkovský, T. Zohorna, Šagát - Nosek.
    HC Kometa Brno: Hovi (Trvaj) - Žižka, Kováčik, Vašíček, Bičánek, Švrček, M. Hruška, Malec – Koreis, Čermák, Němec – Holec, Petrovický, Erat – Jakub Svoboda, Tomáš Svoboda, Balej – Káňa, H. Zohorna, Jankovič - Křivohlávek.

Rozhodca: Hodek, Minář - Blümel, Barvíř