Bergamo – CFC Janov 0:0 (odl.) | Siena – Catania 0:0 (odl.) | Neapol – Cesena 0:0 (kon.)
Bologna – Fiorentina 0:0 (odl.) | Udinese – Lecce 2:1 (kon.) | Lazio – AC Miláno 2:0 (kon.)
Inter – Palermo 4:4 (kon.) | Cagliari – AS Rím 4:2 (kon.)
Cagliari Calcio
4:2 (2:2)
AS Rím
cz Streda 01.02.2012, 20:45 • Stadio Sant'Elia, Cagliari (Itálie) • Talianska Seria A

90+2
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    A je to 4:2! Teď už je AS Řím bez šance na vyrovnání! Od půli hřiště dokázal utéci hostující obraně Ibarbo a předložil míč před prázdnou branku ALBINU EKDALOVI, který už neměl problém balón dopravit do prázdné branky.

87
    K přímému kopu se postavil Pjanič a levou tyč Agazziho brány minul asi o pět centimetrů! Jaká škoda!

84
    Poslední střídání provede domácí celek. Z důvodu zranění odstupuje střelec zatím poslední branky Pinilla a místo něj se na poslední minuty podívá na trávník Ibarbo.

80
    Střídá také hostující celek. Odešel dnes skoro neviditelný Lamela a místo něj jde na plac Bojan.

80
    Druhé střídání na domácí straně. Odstupuje Cossu a místo něj na pár minut vbíhá na hřiště Ariaudo.

72
    První střídání také na domácí straně. Odešel střelec dvou branek Ribeiro a nahradil ho Ekdal.

70
    Dodatečně jí také uviděl hostující Borini.

70
    Žlutou kartu uviděl domácí Nainggolan.

70
    První střídání provádí hostující trenér Enrique. Ze hřiště stáhl Simplicia a nahradil jej Grecem.

64
    Obrovskou šanci na vyrovnání zahazuje hostující Borini! Šel úplně sám na bránu a zkoušel domácí brankáře obstřelit, ale ten vytáhl skvělý zákrok a míč dokázal vytáhnout na rohový kop!

61
    A mohlo být vyrovnáno! Do prázdné branky mohl dopravit míč hostující Lamela, ale bohužel na něj o pár centimetrů nedosáhl.

54
    Obrovskou šanci na vyrovnáni zahazuje hostující Rosi! Úplně sám se objevil ve vápně, ale svojí střelu namířil do boční sítě!

49
    A vedení v utkání se ujímá opět domácí celek! To je skvělý vstup do druhého poločasu. Z pravé strany postupoval sám na bránu THIAGO RIBEIRO, který napálil míč vší silou do břevna a od něj se odrazil míč za brankovou čáru.

44
    Za nebezpečný faul na půli hřiště uviděl žlutou kartu hostující Lamela.

41
    A je vyrovnáno! Krásný balón za obranu poslal Ribeiro na naběhnutého MAURICCIA PINNILU a ten i za pomocí tyče dokázal překonat hostujícího Stekelenburga.

35
    AS Řím právě vstřelilo branku!
    A hostující celek se ujímá vedení! Přímý kop, který zahrával Pjanič, vyrazil domácí brankář pouze před sebe a pohotový FABIO BORINI dokázal míč uklidit k tyči.

32
    První žlutou kartu v utkání uviděl hostující Kjaer za faul na půli hřiště.

13
    A je vyrovnáno! Po rohovém kopu, který zahrával Totti si na hlavičku vyskočil JUAN a svojí hlavičku protlačil přes vše, co stálo v bráně Cagliari.

7
    Krásným gólem otvírá skóre dnešního zápasu THIAGO RIBEIRO! Napřáhl z dobrých 23 metrů a jeho dělovka zaplula ke přední tyči Stekelenburgovo brány.