Valencia CF
1:1 (1:1)
FC Barcelona
cz Streda 01.02.2012, 21:00Španielsky pohár

Je tady konec zápasu, který nakonec skončil remízou 1:1. Oba celky měly ve druhém poločase několik možností vstřelit vítěznou branku. Ta ale nepadla a tak se o postupujícím bude rozhodovat příští týden na Nou Campu, kam si lepší výsledek veze Barcelona, která dokázala vstřelit gól na hřišti soupeře. (22:55:13)

90+3
    Po rohovém kopu mohl v samém závěru o výhře Barcelony rozhodnout na zadní tyči osamocený Messi, svou střelu ale poslal mimo.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Costův roh nedokázal nikdo z hráčů Valencie usměrnit do brány. Barcelona se ubránila.

89
    Na druhé straně je tu osmý rohový kop pro Valencii v zápase.

89
    Přímý kop rozehrál Dani Alvés, zamířil ale mimo.

88
    Následně Barcelona střídá. Odešel Cuenca a nastupuje Tello.

87
    Za faul na Mascherana vidí žlutou kartu Mathieu.

86
    O chvilku později kopali domácí i rohový kop, ten lapil do rukavic pozorný Pinto.

86
    Costa poslal centr do vápna, který ale hosté v pohodě odvrátili.

85
    Po faulu na Adurize budou domácí kopat přímý kop.

84
    Hned po rozehrávce byl ale Dani Alvés v ofsajdu a míč se tak vrací na kopačky Valencie.

83
    Po sérii ostrých zákroků se píská faul na Abidala. Míč pro Barcelonu.

82
    Dramatický zápas se pomalu blíží ke svému konci. Vyhrát může jakýkoliv tým, hraje se nahoru dolu.

80
    Hostující gólman Pinto dostal za zdržování žlutou kartu.

79
    Po rohu šli do rychlého brejku hosté, Messi si ale při sprintu příliš předkopl balon a jeden z protihráčů ho odzbrojil.

78
    Závěr zápasu je plný emocí, po defenzivním zákroku Piquého budou domácí kopat roh.

77
    Po faulu Fábregase budou přímý kop z poloviny hřiště zahrávat domácí.

76
    Domácí střídají. Odešel Jonas a místo něj si poslední minuty zahraje Aritz Aduriz.