Bergamo – CFC Janov 0:0 (odl.) | Siena – Catania 0:0 (odl.) | Neapol – Cesena 0:0 (kon.)
Bologna – Fiorentina 0:0 (odl.) | Udinese – Lecce 2:1 (kon.) | Lazio – AC Miláno 2:0 (kon.)
Inter – Palermo 4:4 (kon.) | Cagliari – AS Rím 4:2 (kon.)
Cagliari Calcio
4:2 (2:2)
AS Rím
cz Streda 01.02.2012, 20:45 • Stadio Sant'Elia, Cagliari (Itálie) • Talianska Seria A

Přeji dobrou noc. (22:40:32)

A je za námi utkání mezi Cagliari a AS Řím. Domácí celek dokázal zvítězit 4:2 po brankách Ekdala, Pinilla a dvakrát se prosadil Ribeiro. Za hostující se prosadil pouze Juan a Borini. Nutno říci, že domácí tým byl lepším celkem a zvítězil zaslouženě.

90+2
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    A je to 4:2! Teď už je AS Řím bez šance na vyrovnání! Od půli hřiště dokázal utéci hostující obraně Ibarbo a předložil míč před prázdnou branku ALBINU EKDALOVI, který už neměl problém balón dopravit do prázdné branky.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

88
    AS už se pokouší všemi způsoby dopravit míč do vápna a tam spoléhá na větší především na Boriniho s Bojanem. Stále však marně.

87
    K přímému kopu se postavil Pjanič a levou tyč Agazziho brány minul asi o pět centimetrů! Jaká škoda!

86
    Velkou šanci na vyrovnání bude mít AS potom, co byl faulován Gago a rozhodčí odpískal faul. Přímý kop zhruba z 23 metrů.

84
    Poslední střídání provede domácí celek. Z důvodu zranění odstupuje střelec zatím poslední branky Pinilla a místo něj se na poslední minuty podívá na trávník Ibarbo.

83
    Hostující Totti napřáhl z dálky, ale jeho střela byla zblokovaná.

82
    AS Řím se usídlilo na polovině Cagliari a obléhá jeho vápno. Stál se však marně pokouší o vyrovnání.

80
    Střídá také hostující celek. Odešel dnes skoro neviditelný Lamela a místo něj jde na plac Bojan.

80
    Druhé střídání na domácí straně. Odstupuje Cossu a místo něj na pár minut vbíhá na hřiště Ariaudo.

78
    Střelu na bránu vyslal hostující Pjanič, ale domácí brankáře Agazziho nijak neohrozila.

75
    Do konce zápasu nám zbývá patnáct minut. AS Řím drží míč na svých kopačkách a stále marně se pokouší o vyrovnání.

72
    První střídání také na domácí straně. Odešel střelec dvou branek Ribeiro a nahradil ho Ekdal.