Bergamo – CFC Janov 0:0 (odl.) | Siena – Catania 0:0 (odl.) | Neapol – Cesena 0:0 (kon.)
Bologna – Fiorentina 0:0 (odl.) | Udinese – Lecce 2:1 (kon.) | Lazio – AC Miláno 2:0 (kon.)
Inter – Palermo 4:4 (kon.) | Cagliari – AS Rím 4:2 (kon.)
SSC Neapol
0:0 (0:0)
AC Cesena
cz Streda 01.02.2012, 20:45Talianska Seria A

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

Favoritem dnešního utkání jsou jednoznačně domácí, kteří se drží v horní polovině tabulky, přesně na sedmém místě a na svém kontě mají dvacet devět bodů. Cesena se letos trápí. Z dosavadních dvaceti utkání získala pouhých patnáct bodů a patří jí předposlední, devatenáctá příčka.

SSC Neapol: De Sanctis - Britos, Aronica, Campagnaro - Dossena, Inler, Gargano, Maggio - Cavani, Dzemaili, Panděv.

AC Cesena: Antonioli - Moras, von Bergen, Rodriguez - Comotto, Colucci, Parolo, Martinho, Pudil - Rennella, Malonga.

Rozhodčí: Luca Banti.

Hráči až nyní nastupují na hrací plochu...

1

2
    Cavani se dostával do samostatného úniku, ale gólovou příležitost překazil ofsajd.

4
    Rennella z pravé strany nacentroval míč hodně nepřesně.

5
    Cavani mohl potrestat zaváhání hostujícího brankáře, naštěstí pro Cesenu se tak nestalo.

7
    Jeden z domácích hráčů upadnul v pokutovém území hostů, nešlo ovšem o nic vážného a hlavní sudí správně nechal hru pokračovat.

9
    Antonioli byl u míče dříve, než dobíhající Cavani.

11
    Hosté zahrávali přímý kop. Brankář De Sanctis měl vše pod kontrolou.

12
    Přímý kop zahrávali i domácí, kteří také neuspěli.

15
    Neapolští se pokusili o rychlý brejk, hosté je na vlastní polovině obrali o míč.

17
    Rennella se chytil do ofsajdové pasti.

18
    Antonioli překazil náznak šance domácích vyběhnutím k hranici velkého vápna.

19
    Rohový kop domácích fotbalistů úvodní branku nepřinesl.

22
    Brejk Cesenským nevyšel, Rennella přišel o míč těsně před hranicí velkého vápna.

23
    Hru na chvíli přerušilo ošetřování Panděva.

24
    Panděv střílel z otočky těsně vedle levé tyče.

26
    Antonioli v poklidu chytá zblokovanou střelu Cavaniho.

28
    Antonioli vyboxoval štiplavou střelu Panděva.

30
    Hostující obrana dobře zapracovala proti dalšímu útoku domácích.

31
    Martinho vystřelil nepřesně.

33
    Útočný faul jednoho z hostujících hráčů, u rohového praporku.

36
    Domácí obrana v pohodě odvrátila přímý kop Ceseny.

36
    Gokhan Inler dostal žlutou kartu.

38
    Dzemaili nastřelil jen vlastního spoluhráče.

40
    Další šance domácích skončila těsně před pokutovém území.

42
    Pokračuje prorážení betonové obrany Ceseny...

44
    Útok hostů neměl dlouhého trvání.

45
    Hlavní rozhodčí Luca Banti v prvním poločase nenastaví ani minutu, první půle končí

Druhý poločas začne přibližně v 21:50.

46

46
    Domácí nastoupili do druhé půle s jednou změnou. Na lavičce zůstal Gokhan Inler, jeho místo zaujal Marek Hamšík.

48
    Martinho vystřelil hodně nepřesně.

48
    Marek Hamšík dostal po chvíli žluté napomenutí.

50
    Dalším hráčem potrestaným žlutým kartonkem je Raphael Martinho.

51
    Hlavní sudí v krátké bodě vytahuje opět žlutou kartu, tentokrát byl napomenut Walter Gargano.

53
    Další marný pokus Ceseny o útok. Martinho neuspěl v souboji jeden na jednoho.

54
    Ve druhém poločase se přiostřilo. Angel Britos dostal žlutou kartu.

55
    Série žlutých napomenutí pokračuje. Steve von Bergen je dalším potrestaným hráčem.

56
    Střídání Ceseny. Ze hřiště odejde Raphael Martinho, místo něj příjde Roberto Guana.

58
    Hlavičku Cavaniho zastavila tyč Antonioliovy brány!

61
    Hosté střídali. Vangelise Morase nahradil na trávníku Marco Rossi.

62
    Hamšík se chytil do ofsajdové pasti.

63
    Střídají také domácí. Ze hřiště odejde Miguel Angel Britos, opačným směrem zamíří Camilo Zuniga.

63
    Daniel Pudil dostal žlutou kartu.

65
    Rennella nezamířil přesně, domácí brankář mohl být v klidu.

68
    Neapolští měli možnost dvou rohových kopů, hosté se však dokázali ubránit.

70
    Panděv z hranice velkého vápna poslal míč do náruče brankáře Ceseny.

71
    Zuniga minul cíl...

72
    Máme tu další střídání. Andreu Dossenu na hřišti nahradí Eduardo Vargas.

74
    Vargas stál dle rozhodnutí sudího v ofsajdu.

75
    Domácí se ubránili rohovému kopu Ceseny.

77
    Také obrana hostů zvládla rozehrání od rohového praporku Neapolských.

78
    Máme tu poslední střídání. Z trávníku odejde Dominique Malonga, na závěrečné minuty přijde Jorge Martinez.

79
    Další neúspěšný rohový kop domácích.

81
    Antonioli vyrazil střelu Panděva na rohový kop.

81
    ... ten hostující obrana uhlídala.

83
    Renella vybojoval rohový kop.

84
    Centr odvrátil první obránce domácích do bezpečí.

86
    Vargas o kousek nedosáhnul na přihrávku Dzemailiho, jinak by se ocitnul v dobré střelecké pozici.

87
    Blerim Dzemaili vidí žlutou kartu.

88
    Antonioli podržel hostující tým, když vychytal střelu Cavaniho.

89
    Domácím se nepodařilo další rozehrání od rohového praporku.

90
    Guillermo Rodriguez dostal žluté napomenutí.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90+2
    Panděv sice vstřelil branku, ale po odpískání faulu. Stav tedy stále zůstává 0:0.

90+3
    Vargas hlavičkoval, ale nepříliš razantně Antonioli tak neměl s jeho zakončením vážnější potíže.

90+4
    Běží poslední minuta nastavení.

Dnešní utkání skončilo bezbrankovou remízou, oba týmy si tak rozdělí po jednom bodu. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký zbytek večera. (22:43:36)