Prešov – Trnava 5:3 (kon.) | Senica – Topoľčany 9:0 (kon.) | Michalovce – Bardejov 5:3 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Piešťany 3:2 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
HC Dukla Senica
9:0 (3:0, 3:0, 3:0)
HC Topoľčany
Piatok 27.01.2012, 17:001. liga nadstavba o Play-off (SR)

57:38
    Senica dala gól!
    Deviaty klinec do hosťujúcej rakvy pribil MARTIN MIKOLÁŠEK. Asistencia: Jozef Salajka.

55:04
    Vylúčenie na strane domácich. Hráčška lavica 2 minúty za priveľa hráčov na ľadovej ploche.

Dnešné stretnutie sleduje 476 divákov.

52:05
    Domáci idú do troch. Michal Hreus 2 minúty za hru so zdvihnutou hokejkou a príležitosť hostí zaznamenať aspoň čestný úspech.

51:09
    Vylúčenie na strane domácich. Ľubomír Škápik 2 minúty za hákovanie.

47:36
    Dvojnásobnú presilovú hru síce domáci nevyužili, ale v presilovke 5 na 4 prekonal hosťujúcu obranu MICHAL HREUS. Asistencie: Ondrej Janík, Eduard Šedivý.

46:30
    Hostia pôjdu do troch. Tibor Tartaľ 2 minúty za držanie a domáci hrajú 53 sekúnd 5 na 3.

45:23
    Vylúčenie na strane hostí. Radoslav Slávik 2 minúty za vrazenie na mantinel.

43:33
    Exibícia domácich pokračuje a svoj prvý gól v tomto zápase strieľa VLADIMÍR LANTOŠ. Asistencia: Boris Zahumenský.

39:34
    26 sekúnd pred koncom druhej tretiny dávajú domáci šiesty gól, MICHAL TONHAUSER s prehľadom prekonáva hosťujúceho brankára. Asistencie: Martin Cibulka, Martin Mikolášek.

33:46
    Domáci naďalej nepoľavujú a strieľajú ďalší gól, druhykrát sa v dnešnom stretnutí gólovo zapísal MARTIN DUBEC. Asistencie: Michal Šúrek, Jozef Salajka.

30:44
    Vylúčenie na strane domácich. Michal Hreus 2 minúty za hákovanie, 24 sekúnd sa bude hrať 4 na 4, potom bude nasledovať presilová hra pre hostí.

29:08
    Vylúčenie na oboch stranách. Na domácej Ondrej Janík 2 minúty za hrubosť a na hosťujúcej strane Maroš Goga 2+2 za hrubosť. Presilová hra pre domácich.

27:08
    Senica hrá dnes s chuťou, štvrtý gól domácich vsietil ĽUBOMÍR VAŠKOVIČ. Asistencie: Marek Mikušovič, Ľubomír Škápik.

18:16
    Vylúčenie na strane domácich. Michal Šúrek 2 minúty za seknutie.

14:49
    Vylúčenie na strane domácich. Robert Šebesta 2 minúty za bránenie v hre.

04:15
    Skvelý úvod domácich pokračuje, ďalším úspešným strelcom je ĽUBOMÍR ŠKÁPIK. Asistencie: Martin Mikolášek, Boris Zahumenský.

02:48
    Domáci svoju presilovú hru aj využívajú, presne zamieril ANTON LEZO. Asistencie: Ľubomír Vaškovič, Ľubomík Škápik.

01:57
    Vylúčenie na strane hostí. Radoslav Slávik 2 minúty za vyhodenie puku.

01:18
    Domáci sa rýchlo dostávajú do vedenia po góle MARTINA DUBECA. Asistencie: Michal Šúrek, Marek Mikušovič.

Miroslav Samseli

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Topoľčany. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 2. Dubec (Šúrek, Mikušovič), 3. Lezo (Vaškovič, Škápik), 5. Škápik (Mikolášek, Zahumenský), 28. Vaškovič (Mikušovič, Škápik), 34. Dubec (Šúrek, Salajka), 40. Tonhauser (Cibulka, Mikolášek), 44. Lantoš (Zahumenský), 48. Hreus (Janík, Šedivý), 58. Mikolášek (Salajka)

HC Dukla Senica: Kristín - Škápik, Reissmüller, Salajka, Šedivý, Zahumenský, Janík, Hrajnoha, Král - Vaškovič, Lezo, Mikušovič - Šúrek, Hreus, Dubec - Mikolášek, Šebesta, Lantoš - Tonhauser, Cibulka
    HC Topoľčany: Hippík (Beliansky) - Oravec, Tartaľ, Slávik, Drahovský - Klačanský, Hurtaj, Havlíček - Bystričan, Varga, Uhrík - Uhlík, Štefanka, Goga

Rozhodca: V. Fridrich - Š. Synek, P. Ferkodič