Trnava – Piešťany 1:4 (kon.) | Prešov – Lipt. Mikuláš 1:6 (kon.) | Senica – Michalovce 5:3 (kon.)
Spišská N. Ves – Bardejov 1:5 (kon.) | Topoľčany – Detva 0:2 (kon.)
HC Dukla Senica
5:3 (2:2, 2:1, 1:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Utorok 17.01.2012, 17:00 • Zimný štadión Senica • 1. liga nadstavba o Play-off (SR)

59:49
    Vylúčenie na strane hostí - dve minúty za sekanie obdržal Drotár.

59:11
    Igor Majeský dostáva za hrubosť a nešportové správanie 2+2+20min. Reissmüller obdržal 2+2min. za údery.

57:51
    Juraj Minčák dostáva za nešportové správanie 10+20 minút.

60:00

53:47
    Vylúčenie na strane hostí - za hákovanie si dve minúty posedí Ivan Boržík.

53:53
    Vylúčenie na strane domácich - Salajka si posedí dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

47:32
    Senica dala gól!
    Presilovú hru efektívne využívajú domáci. Tentokrát Kotvana prekonal MICHAL HREUS. Asistencie: Boris Zahumenský, Michal Šúrek.

Dnešné stretnutie sleduje 475 divákov.

46:06
    Vylúčenie na strane hostí - Majeský si odsedí dve minúty za podrazenie.

41:21
    Vylúčenie na oboch stranách - po dve minúty za sekanie si odsedia Šimek i Hančák.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:45
    Domáci odpovedali veľmi rýchlo a opäť sa dostávajú do vedenia! Tentokrát zásluhou ĽUBOMÍRA ŠKÁPiKA, ktorý dokázal prekonať Kotvana. Asistencie: Marek Mikušovič, Anton Lezo.

38:41
    Dukla dala gól!
    Hostia dokázali opäť vyrovnať gólom z hokejky JURAJA KADLUBIAKA. Asistencie: Milan Mach, Rastislav Gašpar.

32:38
    Vylúčenie na strane domácich - Lantoš si odsedí dve minúty za držanie hokejky.

30:24
    Igor Majeský dostáva desaťminútový osobný trest za nešportové správanie.

28:02
    Senicu posiela do vedenia pekný gól z hokejky VLADIMÍRA LANTOŠA. Asistencie: Marek Mikušovič, Ľubomír Škápik.

25:42
    Trestné strieľanie pre domácich po hákovaní Ivana Boržíka!

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 15. Vaškovič (Hreus, Šúrek), 18. Vaškovič (Hreus, Salajka), 29. Lantoš (Mikušovič, Škápik), 40. Škápik (Mikušovič, Lezo), 48. Hreus (Zahumenský, Šúrek) - 5. Gašpar (Opatovský, Kadlubiak), 20. Slovák, 39. Kadlubiak (Mach, Gašpar)

HC Dukla Senica: Kristín - Škápik, Reissmüller, Salajka, Šedivý, Pavešic, Janík, Hrajnoha, Zahumenský - Lantoš, Lezo, Šúrek - Šúrek, Hreus, Vaškovič - Mikolášek, Šimek, Cibulka - Tonhauser, Šebesta, Král.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Kotvan - Boržik, König, Kadlubiak, Hančák, Šeliga, Mucha - Majeský, Minčák, Opatovský - Drotár, Gašpar, Mach - Slovák, Fajčák, Králik - Kovaľ, Halás, Pavličko.

Rozhodca: Krist - P.Tvrdoň, M.Tvrdoň