Trnava – Piešťany 1:4 (kon.) | Prešov – Lipt. Mikuláš 1:6 (kon.) | Senica – Michalovce 5:3 (kon.)
Spišská N. Ves – Bardejov 1:5 (kon.) | Topoľčany – Detva 0:2 (kon.)
HC Prešov 07
1:6 (1:2, 0:3, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Utorok 17.01.2012, 17:00 • Zimný štadión Prešov • 1. liga nadstavba o Play-off (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:12:39)

58:48
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Definitívne zavŕšil triumf hostí MATEJ VALÁŠEK, ktorý zvýšil náskok hostí už na 6 gólov. Asistencie: Tomáš Devečka.

Dnešné stretnutie sleduje 306 divákov.

40:16
    Presilová hra domácich - Kledrowetz dostáva menší trest za hákovanie.

41:21
    Vylúčenie na strane domácich - za krošček si odsedí dve minúty Caban.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

37:38
    Náskok Liptovského Mikuláša opäť zvyšoval DOMINIK KADURA, ktorý pekným gólom prekonal gólmana Zimu. Asistencie: Matej Valášek.

34:10
    Presilovú hru využil skvelým gólom DOMINIK KADURA. Asistencie: Peter Lištiak, Tomáš Devečka.

33:44
    Presilová hra hostí - dve minúty za sekanie si odsedí Vorobel.

27:49
    Vylúčenie na strane hostí - Kadura si odsedí dve minúty za faul kolenom.

26:10
    Vylúčenie na strane domácich - Cmorej si odsedí dve minúty za nedovolené bránenie.

21:38
    Hostia sa odstrelili od domácich už na rozdiel dvoch gólov zásluhou gólu z hokejky JURAJA KURICA. Asistencie: Dominik Kadura, Lukáš Paukovček.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:36
    Vylúčenie na strane domácich - Kubus si odpyká dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

15:55
    Vylúčenie na strane domácich - Koma si odsedí dve minúty za podrazenie.

15:12
    Hráči Liptovského Mikuláša obrátili stav stretnutia z 1:0 na 1:2 zásluhou gólu z hokejky MICHALA MRAVCA. Asistencie: Michal Ďurný.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Kivader (Jonák, Cmorej) - 11. Bartík (Pleva), 16. Mravec (Ďurný), 22. Kuric (Kadura, Paukovček), 35. Kadura (Lištiak, Devečka), 38. Kadura (Valášek), 59. Valášek (Devečka)

HC Prešov 07: Zima - Hopkovič, Chovan, Špila, Obuch, Vorobel, Koma, Popela - Hajnik, Horský, Haas - Bednár, Caban, Raček - Troliga, Kubus, Segľa - Jonák, Kivader, Cmorej.
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko - Holiga, Kledrowetz, Devečka, Lištiak, Kokavec, Klepáč, Galko, Hyben - Bartík, Pleva, Macík - Kadura, Paukovček, Kuric - Valášek, Mravec, Ďurný - Staroň, Piatka, Matejka.

Rozhodca: Lauff - Korba, Hric