Třebíč – Písek 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Šumperk 2:3 (po s.n.) | Olomouc – Most 3:1 (kon.)
Beroun – Ústí n/L 5:4 (po s.n.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 4:1 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 5:4 (po s.n.)
po s.n.
Královští lvi Hradec Králové
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
cz Streda 21.12.2011, 18:001. liga (ČR)

63:47
    Ale příležitost rozhodnout mají Draci. Martin Záhorovský se v útočném pásmu provinil podražením, což přináší hostům přesilovku čtyři na tři!

55:15
    Další šance pro domácí! Tomáš Drtil poslal puk z obranné třetiny mimo kluziště a domácí hrají přesilovku.

50:52
    Vladimír Cink (SUM) přidržel aktivnímu Kubešovi hokejku a domácí tým dostává příležitost srovnat.

26:05
    Ale dlouho to netrvalo a na vyhřáté místečko usedne další Hradečák. Martin Záhorovský pyká za podražení.

23:40
    Jiří Kadlec (HKR) musí další gólovou šanci soupeře hasit sekáním. Další přesilovka pro Šumperk!

21:33
    Teď se ale domácí dostali pod mírné sevření, což vyústilo ve faul Luďka Brože. Dvě minuty za podražení a přesilovka pro Draky.

14:38
    Po vzájemné potyčce jsou vyloučeni Aleš Holík (SUM) za držení hole a hrubost a Vladislav Kubeš (HKR) za držení protihráče a hrubost. Pokračuje se v pěti na obou stranách.

10:47
    Záhy nato však budou hrát hosté znovu v oslabení. Aleš Holík zasáhl vysokou holí do obličeje Michala Tvrdíka a vysloužil si dvě minuty.

06:22
    Tomáš Brunec (SUM) vysekl Milanu Valáškovi hůl z ruky, což nenechal sudí bez povšimnutí. Dvě minuty za nedovolené bránění a přesilovka také pro Hradec.

02:45
    Vladislav Kubeš (HKR) je prvním vyloučeným zápasu - forčekoval příliš aktivně a pyká za držení protihráče.

Martin Voltr

Góly a asistencie: 35. Bendík (Tvrdík, Záhorovský), 60. Brož (Hendrich, Tvrdík) - 4. Holík (Vrdlovec, Sedlák), 24. Sedlák (Křetínský), 65. Vrdlovec

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Čížek, Bendík, Čáp, Hendrich, Karlíček, Vágner, Roupec, Chmelíř - Kubeš, Tvrdík, Záhorovský - Valášek, Brož, Kadlec - Budínský, Koudelka "C", Moskal - Rytnauer, Macháň, Filip. Trenér: Jiří Mička.
    DRACI PARS ŠUMPERK: Štůrala (Misiorz) - Novotný, Holík "C", Drtil, Sedlák, Ondráček, Křetínský, Geweise - Plášek, Meluzín, Cink - Vrdlovec, Hulva, Brunec - Červenka, Velecký, Haas - Skoumal, Vrána. Trenér: Radek Kučera.

Rozhodca: Horák - Svoboda, Zavřel.