Brest – Auxerre 1:0 (kon.) | Caen – Nancy 1:2 (kon.) | Dijon – Saint-Étienne 1:2 (kon.)
Marseille – Lorient 2:1 (kon.) | Montpellier – Toulouse 1:1 (kon.) | Nice – Valenciennes 2:0 (kon.)
Lyon – Évian TG 2:1 (kon.)
Dijon FCO
1:2 (0:1)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 17.12.2011, 19:00Ligue 1 Uber Eats

83
    Dalším potrestaným hráčem je Eric Bautheac.

76
    Žluté napomenutí vidí domácí Brice Jovial.

To je z mé strany pro dnešek vše. Díky, že jste tento zápas spolu se mnou sledovali. Přeji hezký zbytek soboty a na shledanou! (21:05:11)

Po prvním poločase to vypadalo, že Dijon bude rád, když si z dnešního duelu neodnese debakl, ve druhém dějství se ale domácí fotbalisté dokázali zvednout a byli výrazně lepší. Na bodový výsledek ovšem nedosáhli. Saint-Étienne naopak potvrdilo vynikající formu z minulých zápasů.

94
    Dijon právě vstřelil branku!

Dijon dramatizuje závěr dnešního zápasu. Centr Corgneta proletěl až na zadní tyč, kde míč bez problémů usměrnil do brány ERIC BAUTHEAC.

92
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!

A je zřejmě definitivně rozhodnuto! MAX GRADEL sice v prvním poločase několikrát v zakončení neuspěl, tentokrát to ale udělal výborně. Na jeho střelu z hranice vápna prostě Reynet dosáhnout nemohl.

92
    Velký závar v hostujícím pokutovém území, gólman Ruffier ovšem nemusel ani jednou zasahovat.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut.

90
    Sako se nyní probojoval až k pokutovému území Dijonu, k centru se ale nedostal.

88
    Hosté využívají také třetího střídání. Kulhajícího Lemoineho nahrazuje Zouma.

86
    ...ani z tohoto mráčku ale nezapršelo. Znovu se hraje ve středu hřiště.

86
    Saint-Étienne většinu útoků Dijonu bez problémů odvrací, a tak se pokusí domácí fotbalisté zahrozit alespoň z rohového kopu, který nyní vybojoval Jovial.

83
    Dijon stále myslí na vyrovnání. Dokazuje to také jeho druhé střídání, kdy místo záložník Berenguera přišel na hrací plochu útočník Mehdi Courgnaud.

82
    Gólman Reynet bude odkopávat od vlastní brány.

80
    Saint-Étienne se už nikam nežene. S jednobrankovým vedením je podle všeho nadmíru spokojeno, a proto myslí především na obranu.

78
    Bambův pas za obranu teď nestihl na hrací ploše útočník Thil.

76
    A máme tu další změnu. Střelec jediného gólu Florent Sinama-Pongolle je nahrazen Bakary Sakem.

74
    Také hosté sahají ke střídání. Hřiště opustil Aubameyang, místo něj přišel Laurent Batlles.

74
    Saint-Étienne je sice po přestávce poměrně nevýrazné, nyní ale mohlo své vedení zdvojnásobit. Lemoineho dalekonosný pokus nakonec orazítkoval jen břevno.

Tomáš Honajzer

Góly: 94. Bautheac - 16. Sinama-Pongolle, 92. Gradel

Karty:   63. Varrault (DIJ), 76. Jovial (DIJ), 83. Bautheac (DIJ) - 56. Lemoine (SET)

Dijon FCO: Reynet – Meite, Bamba, Souprayen, Varrault – Sankhare, Altama – Berenguer, Corgnet, Bautheac – Thil
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Marchal, Mignot, Ghoulam, Ebondo – Gradel, Clement, Lemoine, Nicolita – Aubameyang, Sinama-Pongolle

Rozhodca: Antony Gautier - Mickaël Annonier, Philippe Jeanne