Třebíč – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Písek – Šumperk 6:3 (kon.)
Litoměřice – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Kadaň – Chomutov 1:4 (kon.) | Beroun – Most 4:1 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Streda 16.11.2011, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

59:22
    Jakub Lev (UNL) - 2 minuty - nedovolené bránění.

55:53
    Jan Klobouček dnes svoje emoce nedokáže příliš krotit. Svůj tým tentokráte oslabuje dvouminutovým trestem za podražení.

50:39
    Jan Klobouček (UNL) - 2 minuty - nedovolené bránění.

43:19
    Zbyněk Sklenička (UNL) - 2 minuty - podražení.

36:39
    Lukáš Handlovský (UNL) - 2 minuty - podražení.

29:13
    Čachotský vybojoval za brankou kotouč a chytrými kličkami si vynutil faul Jana Kloboučka (UNL). Ten odjíždí pykat na lavici hanby na 2 minuty za držení.

27:23
    Síly na ledě se srovnávají. Jiří Dobrovolný (JIH) je potrestán dvouminutovým trestem za nedovolené bránění.

26:30
    Adam Sedlák (UNL) - 2 minuty - podražení.

19:39
    Hubáček dostal přesnou přihrávku do jízdy, postupoval úplně sám na Francouze, jeho střela nad levý beton však na hostujícího mága nestačila.

18:15
    Rostislav Malena (JIH) - 2 minuty - zdržování hry.

17:10
    Jeslínek se skvěle rozjel, dostal přes celé střední pásmo přesnou přihrávku, na Francouze už však nevyzrál. Ten jeho pokus o blafák včas vystihl a vykopl betonem.

10:38
    Lvi právě vstřelili branku!
    Dukla předvedla fanouškům, jak by to nemělo vypadat. Po nedůraze před vlastním brankářem dovolila Lvům skórovat. Třetina zavezl kotouč před Novotného, ten jeho bekhendový pokus stačil vyrazit před sebe na úplně volného DANIELA BOHÁČE, který nikým nebráněn zasunul puk do odkryté branky. Asistence: Miroslav Třetina, David Pazourek.

5:21
    Robin Kovář (UNL) - 2 minuty - hákování.

2:10
    Prvním vyloučeným je Lukáš Handlovský (UNL), který je potrestán na 2 minuty nedovolené bránění.

0:48
    Hosté se ujali vedení velmi rychle. Akci Ludvíka zakončil přesnou střelou JAROSLAV ROUBÍK. Asistence: David Ludvík.

Luboš Jaroš

Góly a asistencie: 1. Roubík (Ludvík), 11. Boháč (Třetina, Pazourek)

HC Dukla Jihlava: Novotný (Halmoši) - Petráček, Ficenc, Malena, Kolafa, Dobrovolný, Grundmanis, Kolda - Hodek, Hubáček, Čachotský - Karpov, Domin, Krupka - Jeslínek, Zeman, Maliník - Mikšovský, Polcar
    HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - Poživil, Holomek, Klobouček, Sedlák, Pavlík, Gureň - Kovář, Alinč, Sklenička - Šagát, Roubík, Ludvík - Třetina, Pazourek, Boháč - Rod, Handlovský, Lev

Rozhodca: Zubzanda - Jílek, Šperl